• Okullarımız
  • Önceki Genel Müdürlerimiz

  • Ders Kitapları

    Kitap Adı Kitap Yazarı Sınıf Seviyesi Yazılan İl Kurul Karar Tarih Kurul Karar Sayı
    Hazırlık Sınıfı Türkçe T. ANAR- N. ÖZMEN- B. ERGENER Hazırlık Sınıfı İstanbul 08.12.2011 257
    Sosyal Bilimler Lisesi Sosyal Bilimler M. Akif BAL- N. TAŞKESENLİOĞLU-A. ASLAN- S. AKBAL- Y. ALBAYRAK Hazırlık Sınıfı Samsun 31.05.2007 106
    Ortaöğretim Türk Edebiyatı 9 KOMİSYON 9. Sınıf İstanbul 17.12.2010 237
    Ortaöğretim Dil ve Anlatım 9 KOMİSYON 9. Sınıf İstanbul 17.12.2010 237
    Ortaöğretim Matematik 9 KOMİSYON 9. Sınıf İzmir 17.12.2010 229
    Ortaöğretim Geometri 9 KOMİSYON 9. Sınıf İzmir 30.07.2010 78
    Ortaöğretim Coğrafya 9 KOMİSYON 9. Sınıf İstanbul 17.12.2010 235
    Ortaöğretim Tarih 9 A. SEVER- M. YURTBAY-T. ÖZCAN- Y. OKUR- İ. GENÇ 9. Sınıf Samsun 30.06.2008 144
    Ortaöğretim Biyoloji 9 Dr. S. ERCAN AKKAYA-E. ÖZTÜRK- Ş. CAVAK- O. ALBAYRAK 9. Sınıf Eskişehir 30.06.2008 147
    Ortaöğretim Fizik 9 A.TÜTÜNCÜ- C. KALYONCU-Y. ÇAKMAK- A. DEĞERMENCİ- E. PEKTAŞ 9. Sınıf Trabzon 30.06.2008 145
    Ortaöğretim Kimya 9 S. ÇETİN- Ü. TEK- M. Faruk DURSUN- İ.GÜLBAY 9. Sınıf Eskişehir 30.06.2008 146
    Proje Hazılama H. OLGUN- E. YOKUŞ- A. YAVUZ 10. Sınıf Aydın 08.12.2011 256
    Ortaöğretim Türk Edebiyatı 10 KOMİSYON 10. Sınıf İstanbul 17.12.2010 237
    Ortaöğretim Dil ve Anlatım 10 KOMİSYON 10. Sınıf İstanbul 17.12.2010 237
    Ortaöğretim Matematik 10 KOMİSYON 10. Sınıf İzmir 17.12.2010 237
    Ortaöğretim Geometri 10 KOMİSYON 10. Sınıf İzmir 30.07.2010 79
    Ortaöğretim Coğrafya 10 KOMİSYON 10. Sınıf İstanbul 17.12.2010 236
    Ortaöğretim Tarih 10 İ. GENÇ- V. CAZGIR- Ş. TÜREDİ- M. ÇELİK- C. GENÇ 10. Sınıf Samsun 04.05.2009 67
    Sanat Tarihi 1 E. ÖLMEZ- S. UYSAL- N. CEYLAN YILMAZ 10. Sınıf Bursa 31.05.2006 186
    Ortaöğretim Biyoloji 10 Dr. S. ERCAN AKKAYA-F. İLHAN - D. SAĞDIÇ- O. ALBAYRAK- E. ÖZTÜRK- Ş. CAVAK 10. Sınıf Eskişehir 15.04.2009 43
    Ortaöğretim Fizik 10 C. KALYONCU- E. PEKTAŞ- A. DEĞERMENCİ- A. TÜTÜNCÜ- M. Altan KURNAZ- Y. ÇAKMAK- G. BAYRAKTAR 10. Sınıf Trabzon 15.04.2009 41
    Ortaöğretm Kimya 10 M. Faruk DURSUN- İ. GÜLBAY- S. ÇETİN- Ü. TEK- M. GÜNTUT- F. Fatma ÖZKOÇ 10. Sınıf Eskişehir 15.04.2009 42
    Ortaöğretim Psikoloji Prof. Dr. Sirel KARAKAŞ 10. Sınıf Ankara 22.12.2010 241
    Ortaöğretim Türk Edebiyatı 11 KOMİSYON 11. Sınıf İstanbul 08.12.2011 253
    Ortaöğretim Dil ve Anlatım 11 KOMİSYON 11. Sınıf İstanbul 08.12.2011 253
    Ortaöğretim Matematik 11 M. ŞİŞMAN- M. LÖKÇÜ-T. OĞUZ- Ö. ATAK Hazırlık Sınıfı İstanbul 08.12.2011 253
    Ortaöğretim Geometri 11 Ö. Özgür TÜFEKÇİ-B. İNCİ- Z. YILDIRIM - F. KAYA 11. Sınıf İzmir 08.12.2011 214
    Ortaöğretim Coğrafya 11 KOMİSYON 11. Sınıf İstanbul 19.04.2007 88
    Ortaöğretim Biyoloji 11 D. SAĞDIÇ- O. ALBAYRAK- E. ÖZTÜRK- Ş. CAVAK 11. Sınıf Eskişehir 10.02.2010 10
    Ortaöğretim Fizik 11 M. ALTAN KURNAZ-C. KALYONCU- G. BAYRAKTAR- A. DEĞERMENCİ- E. PEKTAŞ- U. AYDIN- Y. MORADAOĞLU Hazırlık Sınıfı Trabzon 10.02.2010 12
    Ortaöğretim Kimya 11 M. Faruk DURSUN- İ. GÜLBAY- Ü. TEK- F. Fatma ÖZKOÇ- M. GÜNTUT 11. Sınıf Eskişehir 10.02.2010 11
    Ortaöğretim T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük KOMİSYON 11. Sınıf Samsun 08.12.2011 261
    Ortaöğretim Tarih 11 M. ÖZTÜRK- M. AKSOY- H. KIZILTAN- A. SEVER- Y. OKUR- M. KARAMAN Hazırlık Sınıfı Samsun 10.02.2010 9
    Sanat Tarihi 2 E. ÖLMEZ- S.UYSAL- N. CEYLAN YILMAZ 11. Sınıf Bursa 31.05.2006 187
    Ortaöğretim Felsefe KOMİSYON 11. Sınıf Kayseri 30.06.2010 67
    Ortaöğretim Sosyoloji KOMİSYON 11. Sınıf Kayseri 17.12.2010 238
    Ortaöğretim Türk Edebiyatı 12 E. DEMİR- A. KURT –N. ÖZLÜK- T. BAŞER BERBER-E. AYYILDIZ- A. ÖNDER – T. ANAR- Dr. F. Mediha ŞEN 12. Sınıf İstanbul 14.02.2008 111
    Ortaöğretim Dil ve Anlatım 12 A. Hakan ALPTEKİN- M. ACAR – N. BAŞKAYA –M. BİLGEN- L. ERGÜL- H. ÖZMEN- N. ÖZMEN- A. TERGİP 12. Sınıf İstanbul 12.02.2008 59
    Ortaöğretim Matematik 12 Z. SAĞLAM- M. BAĞRIAÇIK- M. LÖKÇÜ-T. OĞUZ- T. YURTSEVER- A. Nüket ELÇİ-Y. YILDIRIM- Ö. ÇOLAK 12. Sınıf İzmir 12.02.2008 58
    Ortaöğretim Coğrafya 12 A. PURAL- A. GÜLTEPE- S.KILIÇASLAN-D. YILDIRIM- S. ZEYTÇİOĞLU- B. TUROĞLU-B. GÜNCEGÖRÜ- H. Murat GÖRER- A. ASLAN 12. Sınıf İstanbul 14.02.2008 112
    Ortaöğretim Çağdaş Türk ve Dünya Tarihi M. AKSOY- A.SEVER- E. AYDIN – N. ÖZTÜRK –H. KIZILTAN- Y. OKUR 12. Sınıf Samsun 29.05.2009 71
    Ortaöğretim Mantık KOMİSYON 12. Sınıf Kayseri 17.12.2010 237
    Ortaöğretim Girişimcilik KOMİSYON 12. Sınıf Kayseri 28.05.2010 50
    Ortaöğretim Ekonomi KOMİSYON 12. Sınıf Kayseri 28.05.2010 51
    Ortaöğretim İşletme KOMİSYON 12. Sınıf Kayseri 28.05.2010 49
    Müziğe Giriş 9 N. MADANOĞLU- U. Yalçın DERİN 9. Sınıf İstanbul 07.07.2009 103
    Türk ve Batı Müziği Çalgıları Gitar 9 M. Atilla GÖNÜL- G. ÇELİKKANAT 9. Sınıf Bursa 28.05.2010 44
    Türk ve Batı Müziği Çalgıları Gitar 10 G. ÇELİKKANAT- H. YILDIRIM 10. Sınıf Bursa 08.12.2011 265
    Piyano 9 Z. Gülnur SAYAR- İ. ACER-K. DİRİK 9. Sınıf İstanbul 07.07.2009 104
    Piyano 10 Z. Gülnur SAYAR- E. ÖZTÜRK- İ. ACER- K. DİRİK 10. Sınıf İstanbul 07.07.2009 100
    Türk ve Batı Müziği Çalgıları Bağlama 9 A. Kazım AKDAĞ- Ç. TUNCER 9. Sınıf İstanbul 07.07.2009 85
    Türk ve Batı Müziği Çalgıları Bağlama 10 A. Kazım AKDAĞ- U. Yalçın DERİN 10. Sınıf İstanbul 07.07.2009 101
    Türk ve Batı Müziği Çalgıları Ut 9 P. ÖZEN- L. DEMİR- B. GENÇGÖNÜL 9. Sınıf Ankara 07.07.2009 84
    Türk ve Batı Müziği Çalgıları Ut 10 P. ÖZEN- L. DEMİR- B. GENÇGÖNÜL 10. Sınıf Ankara 07.07.2009 93
    Türk ve Batı Müziği Çalgıları Ut 11 P. ÖZEN- L. DEMİR 11. Sınıf Ankara 10.12.2010 221
    Türk ve Batı Müziği Çalgıları Ut 12 P. ÖZEN- L. DEMİR 12. Sınıf Ankara 07.01.2011 120
    Türk ve Batı Müziği Çalgıları Keman 9 H. DARENDELİOĞLU- G. ÖĞÜTÇÜ- Y. BİLGİN 9. Sınıf Ankara 07.07.2009 87
    Türk ve Batı Müziği Çalgıları Keman 10 H. DARENDELİOĞLU- G. ÖĞÜTÇÜ- Y. BİLGİN 10. Sınıf Ankara 07.07.2009 92
    Türk ve Batı Müziği Çalgıları Keman 11 Dr. H. DARENDELİOĞLU- G. MOJARRABI TABRIZI 11. Sınıf Ankara 18.04.2011 41
    Türk ve Batı Müziği Çalgıları Keman 12 Dr. H. DARENDELİOĞLU- Y. EKE 12. Sınıf Ankara 18.04.2011 42
    Türk ve Batı Müziği Çalgıları Kanun 9 Ç. TUNCER- A. Kazım AKDAĞ 9. Sınıf İstanbul 07.07.2009 87
    Türk ve Batı Müziği Çalgıları Kanun 10 Ç. TUNCER- N. MADANOĞLU 10. Sınıf İstanbul 07.07.2009 102
    Türk ve Batı Müziği Çalgıları Flüt 9 N. ERGÜDER- M. Arman YILMAZ- N. ÖZDEMİR 9. Sınıf Ankara 07.07.2009 89
    Türk ve Batı Müziği Çalgıları Flüt 10 N. ERGÜDER- M. Arman YILMAZ 10. Sınıf Ankara 03.11.2009 191
    Türk ve Batı Müziği Çalgıları Flüt 11 N. ERGÜDER- M. Arman YILMAZ 11. Sınıf Ankara 12.01.2011 230
    Türk ve Batı Müziği Çalgıları Flüt 12 N. ERGÜDER- M. Arman YILMAZ 12. Sınıf Ankara 12.01.2011 231
    Türk ve Batı Müziği Çalgıları Kontrbas 9 E. Sevil ESEN BİRLİK- Z. Ziynetim KAÇAR 9. Sınıf İstanbul 07.07.2009 88
    Türk ve Batı Müziği Çalgıları Kontrbas 10 E. Sevil ESEN BİRLİK- Ş. PAKER- D. YÜCEL KIRCI Hazırlık Sınıfı İstanbul 07.07.2009 99
    Türk ve Batı Müziği Çalgıları Viyola 9 Dr. H. DARENDELİOĞLU-G. MOJARABBI TABRIZI 9. Sınıf Ankara 28.05.2010 43
    Türk ve Batı Müziği Çalgıları Viyola 10 Dr. H. DARENDELİOĞLU-Y. EKE 10. Sınıf Ankara 13.12.2010 866
    Türk ve Batı Müziği Çalgıları Viyolonsel 9 KOMİSYON 9. Sınıf Ankara 28.05.2010 48
    Türk ve Batı Müziği Çalgıları Viyolonsel 10 F. PENAHİ- N. MUCU 10. Sınıf Ankara 10.12.2010 220
    Batı Müziği Çalgı Toplulukları 11 M. ÖZEL- F. UÇURUM- M. ACAR- S. NAYİŞ 11. Sınıf İzmir 08.12.2011 260
    Batı Müziği Tarihi 11 M. ÖZEL- S. TAMAY TEZCAN- S. ATILGAN 11. Sınıf İzmir 07.07.2009 82
    Bilişim Destekli Müzik 11 E. TÜMER- G. DEMİR- S. NAYİŞ 11. Sınıf İzmir 07.07.2009 83
    Müzik Biçimleri 1 Ş. YILDIRIM- M. ACAR- F. UÇURUM 12. Sınıf İzmir 07.07.2009 96
    Bireysel Ses Eğitimi 12 Ş. PAKER- D. YÜCEL KIRCI- E. ÖZTÜRK 12. Sınıf İstanbul 07.07.2009 98
    Çalgı Bakım ve Onarımı E. Rüya YILDIRIM- E. Naciye ALTAŞ- A. Şükrü YAZICI 12. Sınıf İzmir 07.07.2009 94
    Temel Spor Eğitimi T. ÇOBAN- S.ÖZCAN-H. TUTARER 9. Sınıf Eskişehir 17.12.2009 243
    Beden Eğitimi Bilimine Giriş F. ÖZBAYRAKTAR- T. KURT- E. YÜCEL- C. KIVANÇ- A. HAN- M. KILIÇ 9. Sınıf Erzurum 09.11.2009 196
    İnsan Anatomisi İ. YILMAZ GÜNAYDIN- S. Esmanur ERDEM- A. PALA 9. Sınıf Trabzon 09.11.2009 203
    Beden Eğitimi ve Spor Tarihi M. Nuri KILIÇ- F. ÖZBAYRAKTAR-E. YÜCEL- C. KIVANÇ- A. HAN- M. KILIÇ 10. Sınıf Erzurum 09.11.2009 197
    Spor Fizyolojisi F. MERİÇ- S. UĞRAŞ- Dr. M. GÜLLÜ- D. ÇELİK ÇOBAN- G. ÖZEN-S. TİMURKAAN- H. Salih TİMURKAAN 10. Sınıf Malatya 17.12.2009 246
    Spor Kazalarından Korunma ve İlk Yardım M. Nuri KILIÇ- T. KURT-F. ÖZBAYRAKTAR- E. YÜCEL- C. KIVANÇ- A. HAN- M. KILIÇ 10. Sınıf Erzurum 29.12.2009 9836
    Spor Masajı K. Mehmet GÜREL- B. DOĞDU 10. Sınıf Eskişehir 01.12.2009 219
    Spor Tesisleri ve Malzeme Bilgisi O. İÇ- A. PALA 11. Sınıf Trabzon 09.11.2009 198
    Antrenman Bilgisi F. KARABİNA- E. Tuna PİRSELİMOĞLU 11. Sınıf Trabzon 09.11.2009 204
    Spor Psikolojisi O. AZBOY- O. ERER- Ö. OYMAK- Ö. TUNÇ 11. Sınıf Eskişehir 09.11.2009 199
    Spor ve Beslenme H. Salih TİMURKAAN- S. TİMURKAAN- G. ÖZEN- F. MERİÇ- S. UĞRAŞ-D. ÇELİK ÇOBAN 11. Sınıf Malatya 09.11.2009 202
    Türk Spor Tarihi T. KURT- M. KILIÇ- M. Nuri KILIÇ-F. ÖZBAYRAKTAR 11. Sınıf Erzurum 09.11.2009 200
    Spor Sosyolojisi R. AKSOY- M. BAKIŞ- M. ÜNVEREN 12. Sınıf Eskişehir 09.11.2009 201
    Spor Yönetimi ve Organizasyonu KOMİSYON 12. Sınıf Trabzon 28.05.2010 47
    Spor 10 KOMİSYON 10. Sınıf Trabzon 25.10.2010 190
    Spor 11 KOMİSYON 11. Sınıf Trabzon 25.10.2010 191
    Spor 12 KOMİSYON 12. Sınıf Trabzon 03.08.2011 111
    Eğitsel Oyunlar G. ÖZEN- S. TİMURKAAN-Dr. M. GÜLLÜ- H. Salih TİMURKAAN- F. MERİÇ- S. UĞRAŞ- D. ÇELİK ÇOBAN 12. Sınıf Malatya 01.12.2009 217
    Ritim Eğitimi ve Dans H. ALAGÖZ- D. ÇELİK ÇOBAN- Dr. M. GÜLLÜ- S. TİMURKAAN- F. MERİÇ- H. Salih TİMURKAAN- G. ÖZEN- S. UĞRAŞ 12. Sınıf Malatya 01.12.2009 220
    İki Boyutlu Sanat Atölye 9 S. AKSU- R. SÖLPÜK- M. DOĞAN 9. Sınıf Bursa 29.12.2009 9835
    Desen Çalışmaları 9 N. TAŞDEMİR-Y. KOZAK 9. Sınıf Ankara 28.05.2010 45
    Grafik Tasarım 11 T. EKİM- F. TÜRKMEN- İ. UÇAR 11. Sınıf Bursa 17.12.2009 242
    Grafik Tasarım 12 N. DOĞAN- T. EKİM- G. KAYA- Ö. Faruk KAYA-H. Ebru KESKİN- İ. UÇAR- E. UZUNER 12. Sınıf Bursa 01.12.2009 221
    Türk Resim Heykel Sanatı Ö. Faruk KAYA- S. YEĞİN- G. KAYA 12. Sınıf Bursa 18.12.2009 282
    Sanat Eserlerini İnceleme Hasan MİRZA 12. Sınıf Bursa 07.07.2009 95
    Öğretmenlik Mesleğine Giriş Ç. KALYONCU, A. İŞERİ, H. ÇAKALLI, S. EBRU BEKAROĞLU, F. KESİCİ, M. AKİF BAL 10. Sınıf İstanbul 17.12.2009 255
    Eğitim Psikolojisi S. ÇEKÜÇ-G. SAGUN-Z. DOYMUŞ-B. ERGENER-Ö. ÖZDEMİR 10. Sınıf İstanbul 17.12.2009 256
    Öğretim İlke ve Yöntemleri KOMİSYON 11. Sınıf İstanbul 20.12.2010 281
    Türk Eğitim Tarihi Z. YAŞAYAN ŞEKER-F. TOPCU 12. Sınıf İstanbul 18.04.2011 38
    Eğitim Sosyolojisi KOMİSYON 12. Sınıf İstanbul 05.07.2011 90