Ortaöğretim Genel Müdürlüğü 

"ANKARA GÜZEL SANATLAR LİSELERİ TÜRKÜ ETKİNLİĞİ", MAMAK NECMETTİN ERBAKAN KONGRE MERKEZİNDE YAPILDI

Ortaöğretim Genel Müdürlüğü Tarafından Başlatılan ve Ankara İl Millî Eğitim Müdürlüğünce Yürütülen "Ankara Güzel Sanatlar Liseleri Türkü Etkinliği", Mamak Necmettin Erbakan Kongre Merkezinde Yapıldı.


Çankaya, Sincan ve Mamak ilçelerimizde bulunan Güzel Sanatlar Liseleri öğrenci ve öğretmenlerinin hazırladığı, TRT sanatçılarından Senem AKDEMİR ile Barış AKPINAR' ın sesleriyle destek verdikleri programın sunuculuğunu Yavuz Özer yaptı.

Ankara Güzel Sanatlar Liseleri Türkü Etkinliğine Ortaöğretim Genel Müdürlüğü Eğitim Ortamları Öğrenme Süreçleri Özel Program ve Proje Uygulayan Eğitim Kurumları Daire Başkanı Gülsüm MEMİŞKAPTANOĞLU, Pansiyon ve Burslar Daire Başkanı İsmail GÜNDAY,  Ankara Millî Eğitim Müdürü Yaşar KOÇAK, İlçe Millî Eğitim Müdürleri, Şube Müdürleri ile Öğretmen ve Yöneticilerin nezaret ettiği farklı okullardan çok sayıda öğrenci katıldı.

Ankara Güzel Sanatlar Liseleri öğrencilerinin birbirinden güzel türküleri seslendirdiği etkinlikte, Eğitim Ortamları Daire Başkanı Gülsüm MEMİŞKAPTANOĞLU bir konuşma yaparak; Öğrencilerimizin sosyal ve kültürel yönden gelişimlerine katkı sağlamak,  ulaşılabilir ve gözlemlenebilir kazanımların yer aldığı bu etkinlik sürecini Sayın Genel Müdürümüz Halil İbrahim TOPÇU' nun başlattığını ifade etti. Daire Başkanı MEMİŞKAPTANOĞLU Etkinliği Ankara Millî Eğitim Müdürlüğünün organize ettiği söyleyerek Ankara Güzel Sanatlar Liseleri Türkü Etkinliğinin düzenlenmesine emek veren, Ankara Güzel Sanatlar Lisesi, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi ve Itri Güzel Sanatlar Lisesi yöneticilerine, öğretmenlerine ve öğrencilerine ayrı ayrı teşekkür etti.

Ankara Güzel Sanatlar Liseleri Türkü etkinliği, plaket töreniyle sona erdi.

Atatürk Bulvarı No 98 Milli Eğitim Bakanlığı Merkez Bina Kat 5 Kızılay ÇANKAYA ANKARA - Personel İletişim

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.