Ortaöğretim Genel Müdürlüğü 

Ortaöğretim Genel Müdürlüğü Öğretim Materyalleri ve İçerik Geliştirme Daire Başkanlığı Tarafından Hazırlanan "Çalışma Defterleri" Öğretmen ve Öğrencilerin Görüşlerine Sunuldu

Ortaöğretim Genel Müdürlüğü Öğretim Materyalleri ve İçerik Geliştirme Daire Başkanlığı Tarafından Hazırlanan

Öğretmen ve öğrencilere destek olmak, yararlanabilecekleri kaynakların çeşitliliğini artırmak amacıyla Türk Dili ve Edebiyatı, Tarih, Coğrafya, Felsefe, Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji ve İngilizce derslerine yönelik olarak alanında uzman öğretmenler tarafından hazırlanan "Çalışma Defterleri" Bakanlığımızın "yardimcikaynaklar.meb.gov.tr" ve OGMMATERYAL web adreslerinden yayınlanmaktadır.

"Çalışma Defterleri" kapsamında farklı okul türlerindeki durumu tespit etmek, çeşitli etkinliklerle zenginleştirilip güncellenen çalışma defterlerinin etkililiğini öğrenmek, elde edilen verilerin başka bir örneklemle karşılaştırmasını yapmak, öğrenmeye katkılarını ve kullanışlılığını tespit etmek, ihtiyaçlar doğrultusunda geliştirmek amacıyla saha çalışması gerçekleştirilmiştir.

16 Mart Çarşamba günü Ankara ili Kahramankazan ilçesi Mustafa Hakan Güvençer Fen Lisesi, Kızılcahamam Anadolu Lisesi, Kızılcahamam Tusaş Şehit Hakan Gülşen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Kızılcahamam Şehit Zekeriya Yurdakul Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde gerçekleştirilen saha çalışmalarına yardımcı kaynağın hazırlanmasında görev alan öğretmenler katıldılar.

18-03-202218-03-202218-03-202218-03-202218-03-202218-03-2022

Atatürk Bulvarı No 98 Milli Eğitim Bakanlığı Merkez Bina Kat 5 Kızılay ÇANKAYA ANKARA - Personel İletişim

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.