Ortaöğretim Genel Müdürlüğü 

LİSE ÖĞRENCİLERİNİN GÖZÜNDEN TÜRKİYE'NİN YÜZ YILI VE TÜRKİYE YÜZYILI SEMPOZYUMU'NDA SUNUM YAPACAK ÖĞRENCİLERİN İSİMLERİ BELİRLENDİ

25 Kasım 2023 Cumartesi günü, Ankara Atatürk Lisesinde gerçekleştirilecek "Lise Öğrencilerinin Gözünden Türkiye'nin Yüz Yılı ve Türkiye Yüzyılı Sempozyumu"nda sunum yapacak öğrencilerimizin isimleri belirlendi.
LİSE ÖĞRENCİLERİNİN GÖZÜNDEN TÜRKİYE'NİN YÜZ YILI VE TÜRKİYE YÜZYILI SEMPOZYUMU'NDA SUNUM YAPACAK ÖĞRENCİLERİN İSİMLERİ BELİRLENDİ

Cumhuriyetimizin 100. yılında Cumhuriyetle birlikte sahip olduğumuz kazanımların anlaşılması, bu kazanımlarla birlikte ülkemizin gelecek yüzyıllara bakış açısının ortaya konulması, genç neslin geçmişten güç alarak; geleceğe dair vizyon oluşturması hedefi doğrultusunda planlanan "Lise Öğrencilerinin Gözünden Türkiye'nin Yüz Yılı ve Türkiye Yüzyılı Sempozyumu" 25 Kasım 2023 Cumartesi günü gerçekleştirilecek.

Sempozyum ile ayrıca öğrencilerimizin evrensel ve millî değerlere sahip olması;  vatanseverlik, sevgi, saygı ve sorumluluk gibi kök değerler kapsamında ilim ve irfanın harmanlandığı ülkemizde millî ve kültürel alanlarda gelişimlerine katkı sağlanması amaçlanıyor. 

Ülkemiz genelinden gelen bildiriler arasından yapılan değerlendirmeler sonucunda 25 Kasım 2023 Cumartesi günü, Ankara Atatürk Lisesinde gerçekleştirilecek "Lise Öğrencilerinin Gözünden Türkiye'nin Yüz Yılı ve Türkiye Yüzyılı Sempozyumu"nda sunum yapacak öğrencilerimizin isimleri belirlenmiştir.

Sempozyumda sunum yapacak öğrencilerin listesine ulaşmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

/meb_iys_dosyalar/2023_11/21103702_sunumu_yapilacak_bildiriler_son.pdf

Atatürk Bulvarı No 98 Milli Eğitim Bakanlığı Merkez Bina Kat 5 Kızılay ÇANKAYA ANKARA - Personel İletişim

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.