Ortaöğretim Genel Müdürlüğü 

Personel İletişim Listesi

GENEL MÜDÜR
Ad Soyad Görev Telefon
Cengiz METE Genel Müdür

 413 15 78-14 97

 GENEL MÜDÜRLÜK ÖZEL BÜRO

Mustafa KARLITEPE Daire Başkanı 413 14 97
Zekiye AKÇA Şef 413 15 78-14 97
Çağrı YILMAZ Bilgisayar İşletmeni 413 15 78-14 97

ARAŞTIRMA-GELİŞTİRME VE PROJELER DAİRE BAŞKANLIĞI

Hüseyin KENDİRCİ Daire Başkanı  413 15 92
Bayram Ali YILDIRIM Şube Müdürü 413 26 84
Cemile ŞAHİN Şube Müdürü 413 26 84
Bora CİVAN Şube Müdürü 413 26 84
Ahmet ÖZMEN Şube Müdürü V. 413 16 42
Yıldız İSAOĞLU Millî Eğitim Uzman Yardımcısı 413 26 89
Uğur ESEN Görevli Öğretmen 413 16 42
Günay TİTİZ Görevli Öğretmen 413 15 92
Tuncer SUSAM Görevli Uzman Öğretmen 413 16 42
Banu ÇAMLIYURT Görevli Öğretmen 413 26 84
Seda ATEŞ Görevli Öğretmen 413 26 89
Haksun DOYDUK Şef 413 26 89
EĞİTİM ORTAMLARI, ÖĞRENME SÜREÇLERİ, ÖZEL PROGRAM VE PROJE UYGULAYAN EĞİTİM KURUMLARI DAİRE BAŞKANLIĞI
Mehmet BÖLÜCEK Daire Başkanı 413 25 54
İsmail KILINÇ Şube Müdürü 413 14 95
Figen GÜNEŞ Şef 413 15 09
Hatice DEMİR Şef 413 26 82
İhsan YALÇINKAYA Şube Müdürü 413 22 96
Ömer ÖZERDEM Şube Müdürü 413 14 94
Eyüp AKBULUT Görevli Öğretmen 413 15 05
Salim ERDOĞAN Şef 413 15 05
Gönül SUNGUR Şef 413 15 05
Hamza ÖZTÜRK Şef 413 15 05
Hasan HANİLÇE Görevli Öğretmen 413 23 03
Sinan YAYABAŞI VHKİ 413 11 09
Meryem ÖZOĞLU Millî Eğitim Uzman Yardımcısı 413 11 09
 EĞİTİM POLİTİKALARI DAİRE BAŞKANLIĞI
Seyit Ahmet KAYHAN Daire Başkanı 413 15 04
Pınar SELÇUK SÜZME Millî Eğitim Uzmanı 413 26 85
Selma KAYA Millî Eğitim Uzmanı 413 16 34
Erol GÜNAY Şube Müdürü V. 413 26 91
Fatma Çağlar ULUYOL Şef 413 26 93
Ümit DOĞAN Şef 413 16 04
Selma ÖZER Eğitim Uzmanı 413 26 85
Elif POLAT DOĞANAY Şef 413 16 04
Bekir KUL Millî Eğitim Uzmanı 413 15 79
Muazzez DEMİR Şef 413 26 92
Serap POLAT Şef 413 26 92
Mustafa KOÇ Görevli Öğretmen 413 26 85
Aslı EROĞLU Bilgisayar İşletmeni 413 26 92
Sevcan DEMİR Şube Müdürü 413 15 04
Songül Ocak BAŞER Görevli Öğretmen 413 15 04
 İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI
Mustafa KARLITEPE Daire Başkanı 413 14 97
Ayfer ÇAKIROĞLU Şube Müdür V. 413 16 24
Erdinç MANTICI Şube Müdür V. - Bütçe 413 15 93
Abdurrahim YIĞMAN Şube Müdürü 413 15 93
Çetin ARTAR Şube Müdürü V. 413 16 24
Fevzi PARLAK Bilgisayar İşletmeni 413 27 01
Tuncer TOROS Dağıtıcı 413 15 12
Birol KAHRAMAN Şef 413 16 02
Şükrü ŞENER Çözümleyici 413 16 02
Hüseyin ÖZCAN Şef  413 18 63
Nezahat TUNÇ Şef 413 26 87
Bircan DİKMAN Şef 413 15 06
Reyhan KILIÇ ÖZDEMİR Şef 413 15 06
Feridun ERDOĞAN VHKİ 413 25 51
Haydar YAYLAÇEŞME VHKİ 413 15 12
Cebrail KÖFTÜRCÜ Bilgisayar İşletmeni 413 27 00
Zekeriya FİDAN Dağıtıcı 413 25 54
Şafak ÇETİN Bilgisayar İşletmeni 413 15 12
Sinan GÖKDAŞ Bilgisayar İşletmeni 413 15 12
Ayşegül SAPMAZ Şef 413 15 12
Yıldız PEKGÖZ Şef 413 15 12
Sinem AKMAN VHKİ 413 26 87
İZLEME VE DEĞERLENDİRME DAİRE BAŞKANLIĞI
Hacı Ali OKUR Daire Başkanı 413 15 92
Rukiye YILDIZ Millî Eğitim Uzmanı 413 14 99
Halim YAZICI Programcı 413 27 07
Galip YILDIZ VHKİ 413 26 77
Emine AKINCI Millî Eğitim Uzman Yardımcısı 413 14 99
Osman ÇELİK Görevli Öğretmen 413 26 90
Ergün AVAN Görevli Öğretmen 413 26 90
Emine ÇEVİKER Şef 413 14 99
Cansu DEMİRÖREN Bilgisayar İşletmeni 413 26 77
Hasan ATALAY Şube Müdürü 413 26 90
 ÖĞRENCİ İŞLERİ VE SOSYAL ETKİNLİKLER  DAİRE BAŞKANLIĞI
Serkan KOCABAŞ Daire Başkanı  413 15 04
Muammer AKSOY Şube Müdürü 413 57 01
Fatih TÜRKKAN Şube Müdürü 413 15 13
Ahmet Yaman DURMUŞOĞLU Görevli Öğretmen 413 57 00
Meltem ELMACI Görevli Öğretmen 413 57 02
Nuray BUDAK Görevli Öğretmen 413 57 03
Zafer ÜNAL Görevli Öğretmen 413 57 03
Sinem COŞKUN Görevli Öğretmen 413 57 03
Habibe YILMAZ Görevli Öğretmen 413 57 03
Cebrail SEVİNDİR Görevli Öğretmen 413 57 00
Mehmet Tolga KÖLEOĞLU Görevli Öğretmen 413 57 01
Figen GEREDELİOĞLU Şef 413 15 13
Salim ÖZTÜRK Şube Müdürü 413 26 95
Dilek SEKÜCÜ Şube Müdür V. 413 18 59
Orhan TELATAR Şef 413 15 08
Hülya TIRAŞ Bilgisayar İşletmeni 413 26 99
Fatmagül ŞENTÜRK Bilgisayar İşletmeni 413 26 99
İclal ÜNALDI Görevli Öğretmen 413 15 77
Nursel TURAN Görevli Öğretmen  
Şenol KAYNAKÇI VHKİ 413 26 99
Selda ADAŞ Şef 413 26 99
 Kevser ŞAHİN Görevli Öğretmen  413 57 01
 ÖĞRENCİ PANSİYONLARI VE BURSLAR DAİRE BAŞKANLIĞI
Mustafa KIŞAN Daire Başkanı 413 25 54
Hüseyin Avni DÖLASLAN Şube Müdürü 413 16 45
Fatma GÜVEN Şube Müdürü 413 16 45
Volkan ÇETİN Şube Müdürü 413 16 45
Metin YURTSEVER Şube Müdürü 413 16 45
Filiz KOL Şef 413 15 91
Zeki ALIÇ Şef 413 15 91
Seyhan Kübra ESMER Görevli Öğretmen 413 16 45
Yalçın KASIM VHKİ 413 26 98
Nazım TAŞÇI VHKİ 413 26 98
Ferhat ŞAHİN VHKİ  413 26 86
Aysun ÖZBEK ÖĞÜTÇÜ VHKİ 413 26 86
Aynur KASIM Şef  413 26 86
 ÖĞRETİM MATERYALLERİ VE İÇERİK GELİŞTİRME DAİRE BAŞKANLIĞI
Ercan ALPAY Daire Başkanı  413 15 03
Yasin ELÇİ Millî Eğitim Uzmanı 413 15 76
Durmuş CAN Şube Müdürü 413 37 19
Mustafa KARAMAN Şube Müdürü 413 37 19
Serap Şahin GÜNDOĞDU Şube Müdürü 413 37 19
Yağmur ENGİN Şef 413 15 84
Funda ÖNCÜL  Şef 413 15 84
Sefer KOÇ VHKİ 413 15 03-15 05
İsmail ALTAŞ Görevli Öğretmen 413 15 84
 ÖĞRETİM PROGRAMLARI VE DERS KİTAPLARI DAİRE BAŞKANLIĞI
Halil İbrahim TOPÇU Daire Başkanı 413 15 03
Yakup SELÇUK Millî Eğitim Uzmanı 413 15 07
Semra İNAN Millî Eğitim Uzmanı 413 25 59
Ömer SARICA Millî Eğitim Uzmanı 413 15 07
Erva ARSLAN Millî Eğitim Uzman Yardımcısı 413 25 59
Abdurrahman ALBOSTAN Eğitim Uzmanı 413 15 07
Ebru ALTIN Şef 413 15 84
Yasin AYDEMİR Şef 413 15 03-15 05
Hüseyin Avni ÖZDEMİR Şef 413 15 84
Esin KAYCİ Şef 413 25 59
Osman DEMİR VHKİ 413 15 84
Metin YAŞAR Şube Müdürü  
Ahmet DİVRİKLİ Şef 413 15 84

Atatürk Bulvarı No 98 Milli Eğitim Bakanlığı Merkez Bina Kat 5 Kızılay ÇANKAYA ANKARA - Personel İletişim

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.