Ortaöğretim Genel Müdürlüğü 

Özel Program ve Proje Uygulayan Okullara Yönelik Proje Tabanlı Eğitim Çalıştayı Konya İlinde Gerçekleştirildi.

Genel Müdürlüğümüze bağlı özel program ve proje uygulayan okulların yöneticileri ile Konya ilinde buluştuk.
Özel Program ve Proje Uygulayan Okullara Yönelik Proje Tabanlı Eğitim Çalıştayı Konya İlinde Gerçekleştirildi.

Genel Müdürlüğümüze bağlı olup akademik başarı, uygulanan projeler ve yapılan çalışmalar ile özellikli, özel program ve proje uygulayan okullara yönelik; yapılan çalışmaları değerlendirmek, varsa sorunların ve çözüm önerilerinin belirlenerek okulların gelişim süreçlerini desteklemek, planlanan çalışmalarla ilgili görüş alışverişinde bulunmak, yenilenen/güncellenen öğretim programları ve okulların gelecek planlarında var olan proje tabanlı eğitimin içeriği ve kazanımları hakkında bilgilendirme yapmak amacıyla düzenlenen Özel Program ve Proje Uygulayan Okullar Çalıştayı Konya ilinde gerçekleştirildi.

Bakanlığımız temsilcileri, akademisyenler, Konya Bilim Merkezi yönetici ve araştırmacıları ile Genel Müdürlüğümüze bağlı fen liseleri, sosyal bilimler liseleri ile özel program ve proje uygulayan okul müdürlerinin katılımıyla gerçekleştirilen çalıştay 25 Ağustos 2017 tarihinde sona erecektir.

 

23-08-201723-08-201723-08-201723-08-2017

Atatürk Bulvarı No 98 Milli Eğitim Bakanlığı Merkez Bina Kat 5 Kızılay ÇANKAYA ANKARA - Personel İletişim

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.