2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı Liselere Yerleştirme Koordinasyon ve Değerlendirme Toplantıları yapıldı.
![2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı Liselere Yerleştirme Koordinasyon ve Değerlendirme Toplantıları yapıldı.](/meb_iys_dosyalar/2020_02/05135054_IMG-20200205-WA0008.jpg)
Genel Müdürümüz Sayın Cengiz Mete başkanlığında Diyarbakır, Şanlıurfa ve Gaziantep'te 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı Liselere Yerleştirme Koordinasyon ve Değerlendirme Toplantıları yapıldı.
Gerçekleştirilen toplantılara il ve ilçe milli eğitim müdürlükleri yöneticilerinin yanı sıra il kontenjan belirleme komisyon üyeleri de katıldı.
2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı Liselere Yerleştirme işlemleri için alınacak tedbirlerin konuşulduğu toplantılarda ayrıca ortaöğretim kurumları ile ilgili değerlendirmelerde de bulunuldu.