Ortaöğretim Genel Müdürlüğü 

Bakan Yardımcılarımız Petek AŞKAR ve Sadri ŞENSOY Genel Müdürlüğümüzün Gümüşdere'deki Yerleşkesini Ziyaret Ettiler

Bakan Yardımcılarımız Petek AŞKAR ve Sadri ŞENSOY Genel Müdürlüğümüzün Gümüşdere'deki Yerleşkesini Ziyaret Ettiler

Gümüşdere yerleşkesinde bulunan Öğretim Programları ve Ders Kitapları Daire Başkanlığı ile Öğretim Materyalleri ve İçerik Geliştirme Daire Başkanlığı bünyesindeki komisyonları, Genel Müdürümüz Halil İbrahim TOPÇU ile birlikte ziyaret eden Bakan Yardımcılarımız yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldılar.

Daire Başkanlıkları tarafından tamamlanmış ve planlanan çalışmalara dair hazırlanan sunumla bilgilendirilen Petek AŞKAR ve Sadri ŞENSOY konu anlatımları ve soru çözümü videolarının çekildiği stüdyoları inceleyerek komisyonlarda görevli öğretmenleri ziyaret ettiler. Bu süreçte emek veren, fedakârlık yapan tüm öğretmenlere ve yöneticilere teşekkürlerini ilettiler.

Aynı yerleşkede bulunan Vecihi Hürkuş Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileri ile bir araya gelen Bakan Yardımcımız Petek AŞKAR, Bakan Yardımcımız Sadri ŞENSOY ve Genel Müdürümüz Halil İbrahim TOPÇU eğitim öğretim faaliyetlerine ilişkin değerlendirmelerde bulundular.

07-10-202107-10-202107-10-202107-10-202107-10-2021

Atatürk Bulvarı No 98 Milli Eğitim Bakanlığı Merkez Bina Kat 5 Kızılay ÇANKAYA ANKARA - Personel İletişim

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.