Ortaöğretim Genel Müdürlüğü 

Bakan Yardımcımız Petek AŞKAR Kızılcahamam'da Gerçekleştirilen Ders Kitapları Yazım Çalıştayı'nı Ziyaret Etti

Bakan Yardımcımız Petek AŞKAR Kızılcahamam'da Gerçekleştirilen Ders Kitapları Yazım Çalıştayı'nı Ziyaret Etti

Bakan Yardımcımız Sayın Petek AŞKAR, 25-29 Temmuz tarihleri arasında Kızılcahamam'da gerçekleşecek olan Ders Kitapları Yazım Çalıştayı'nı, Genel Müdürümüz Halil İbrahim TOPÇU ve UNICEF Türkiye Eğitim Birim Şefi Rory ROBERTSHAW ile birlikte ziyaret ederek komisyonda görevli öğretmenlerle bir araya geldi.

Ortaöğretim Genel Müdürlüğünün UNICEF iş birliği ile çalışmalarını yürüttüğü K12 Beceri Geliştirme Programı bünyesinde düzenlenen Ders Kitapları Yazım Çalıştayı'nda incelemelerde bulunan Bakan Yardımcımız, çalışmaların çıktılarının Türkiye genelinde tüm öğrencilere ulaşacak olmasından yana duyduğu memnuniyeti dile getirirken emeği geçenlere de teşekkürlerini iletti.

UNICEF Türkiye Eğitim Birimi Şefi Rory ROBERTSHAW, Millî Eğitim Bakanlığı ve Ortaöğretim Genel Müdürlüğünün öğrencilerin üstün yararını gözeten yoğun ve fedakâr çalışmalarını takip ettiklerini, yeni iş birlikleri için heyecan duyduklarını ifade etti.

Bakan Yardımcımız ve Genel Müdürümüz yazımı tamamlanan ders kitaplarını ve komisyonların çalışmalarını inceleyerek değerlendirmelerde bulundular.

Ders Kitapları Yazım Çalıştayı, 29 Temmuz Cuma günü yapılacak kapanış programının ardından sona erecek ancak çalıştay kapsamında yapılan inceleme ve değerlendirmeler doğrultusunda komisyonlar, çalışmalarını sürdürmeye devam edecekler.

28-07-202228-07-202228-07-202228-07-2022

Atatürk Bulvarı No 98 Milli Eğitim Bakanlığı Merkez Bina Kat 5 Kızılay ÇANKAYA ANKARA - Personel İletişim

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.