Ortaöğretim Genel Müdürlüğü 

Bakan Yardımcımız Petek AŞKAR "Matematik Materyal Seti Kılavuz ve Etkinlik Hazırlama Çalıştayı'na" Katılan Öğretmenleri Ziyaret Etti

Bakan Yardımcımız Petek AŞKAR

Bakan Yardımcımız Petek AŞKAR, Genel Müdürlüğümüz ve UNICEF iş birliği ile gerçekleştirilen Matematik Materyal Seti Kılavuz ve Etkinlik Hazırlama Çalıştayı'nın ikinci gününde çalışmalara katılan akademisyenleri ve öğretmenleri Genel Müdürümüz Halil İbrahim TOPÇU ile birlikte ziyaret etti.

Akademisyenlerin ve illerden gelen matematik öğretmenlerimizin katılımıyla dün Kızılcahamam'da başlayan Matematik Materyal Seti Kılavuz ve Etkinlik Hazırlama Çalıştayı kapsamında yapılan çalışmalara yönelik bilgi alan Sayın Bakan Yardımcımız Petek AŞKAR ile Genel Müdürümüz Sayın Halil İbrahim TOPÇU, katılımcılarla bir araya gelerek değerlendirmelerde bulundular, matematik materyallerini ve yazımı devam eden etkinlikleri yerinde incelediler.

Genel Müdürlüğümüz bünyesinde Öğretim Materyalleri ve İçerik Geliştirme Daire Başkanlığı tarafından yürütülen çalışma kapsamında destek veren, katkı sunan tüm katılımcılara katılım belgeleri gerçekleştirilen programda Sayın Bakan Yardımcımız Petek AŞKAR tarafından verildi.

08-06-202208-06-202208-06-202208-06-202208-06-2022

Atatürk Bulvarı No 98 Milli Eğitim Bakanlığı Merkez Bina Kat 5 Kızılay ÇANKAYA ANKARA - Personel İletişim

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.