Ortaöğretim Genel Müdürlüğü
Bakanlığımız merkez teşkilatı personeli ile illerin beden eğitimi/spor, görsel sanatlar ve müzik il zümre başkanlarının katılımıyla gerçekleştirilen toplantı.
![Bakanlığımız merkez teşkilatı personeli ile illerin beden eğitimi/spor, görsel sanatlar ve müzik il zümre başkanlarının katılımıyla gerçekleştirilen toplantı.](/meb_iys_dosyalar/2015_05/k_26151518_img20150526wa0004.jpg)
Güzel sanatlar ile spor liselerinde sanat ve spor alanında ortaokulların 8‘inci sınıflarında okuyan yetenekli öğrencilerin teşvik edilmeleri ve bu okullarda eğitim ve öğretim görmelerinin sağlanması amacıyla 22-24/05/2015 tarihleri arasında Afyonkarahisar’da Bakanlığımız merkez teşkilatı personeli ile illerin beden eğitimi/spor, görsel sanatlar ve müzik il zümre başkanlarının katıldığı bir toplantı geçekleştirilmiştir.