Ortaöğretim Genel Müdürlüğü 

Bilim Olimpiyatları Danışmanlığı (Biyoloji) Kursu Mersin Hizmet İçi Eğitim Enstitüsünde Başladı

Bilim Olimpiyatları Danışmanlığı (Biyoloji) Kursu Mersin Hizmet İçi Eğitim Enstitüsünde Başladı

Genel Müdürlüğümüze bağlı okullarımızdan biyoloji öğretmenlerinin katılımıyla gerçekleştirilmekte olan Bilim Olimpiyatları Danışmanlığı (Biyoloji) Kursu Mersin Hizmet İçi Eğitim Enstitüsünde bugün başladı.

1 Temmuz Cuma gününe kadar devam edecek olan Bilim Olimpiyatları Danışmanlığı (Biyoloji) Kursu Erciyes Üniversitesinden Prof. Dr. Nusret Ayyıldız, Prof. Dr. Mikail Akbulut, Dr. Öğretim Üyesi Abdulkadir Taşdemir ve Kırıkkale Üniversitesinden Prof. Dr. Durmuş Bolat'ın katılımlarıyla gerçekleştiriliyor.

Ülkemiz genelinde büyükşehirlerden iki, diğer illerden bir biyoloji öğretmeninin katıldığı hizmet içi eğitimlerin sonunda biyoloji öğretmenleri Genel Müdürlüğümüze bağlı okullarda görev yapan zümre öğretmenlerine yönelik formatörlük görevini yürütecekler.

Mersin Hizmet İçi Eğitim Enstitüsünde, akademik çalışmalarla birlikte sosyal etkinliklerin de gerçekleştirileceği hizmet içi eğitim 1 Temmuz Cuma günü yapılacak olan ölçme değerlendirme çalışmalarının ardından tamamlanacak.

Bilim Olimpiyatları Danışmanlığı Kursları bu ders yılı içerisinde Aksaray'da kimya öğretmenlerine, Erzurum'da matematik öğretmenlerine ve İstanbul'da da fizik öğretmenlerine yönelik olarak daha önce gerçekleşmişti.

27-06-202227-06-202227-06-202227-06-202227-06-2022

Atatürk Bulvarı No 98 Milli Eğitim Bakanlığı Merkez Bina Kat 5 Kızılay ÇANKAYA ANKARA - Personel İletişim

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.