Ortaöğretim Genel Müdürlüğü 

Bilim Olimpiyatları Danışmanlığı Kursu'na Kimya Öğretmenlerimiz Katılıyor

Bilim Olimpiyatları Danışmanlığı Kursu'na Kimya Öğretmenlerimiz Katılıyor

Genel Müdürlüğümüze bağlı okullarımızdan kimya öğretmenlerinin katılımıyla gerçekleştirilen Bilim Olimpiyatları Danışmanlığı (Kimya) Kursu Aksaray Hizmet İçi Eğitim Enstitüsünde devam ediyor.

14 Mart Pazartesi günü başlayan ve 18 Mart Cuma gününe kadar devam edecek olan Bilim Olimpiyatları Danışmanlığı (Kimya) Kursu Atatürk Üniversitesinden Prof. Dr. Arif DAŞTAN ve Gazi Üniversitesinden Doç. Dr. Hamdi ÖZKAN'ın katılımlarıyla gerçekleştiriliyor.

Ülkemiz genelinde büyükşehirlerden iki diğer illerden bir kimya öğretmeninin katıldığı hizmet içi eğitimlerin sonunda görev yerlerine dönen kimya öğretmenleri Genel Müdürlüğümüze bağlı okullarda görev yapan zümre öğretmenlerine yönelik formatörlük görevini yürütecekler.

Aksaray Hizmet İçi Eğitim Enstitüsünde, akademik çalışmalarla birlikte sosyal etkinliklerin de gerçekleştirildiği hizmet içi eğitimler 18 Mart Cuma günü yapılacak olan ölçme değerlendirme çalışmalarının ardından kapanış töreniyle birlikte tamamlanacak.

15-03-202215-03-202215-03-202215-03-2022

Atatürk Bulvarı No 98 Milli Eğitim Bakanlığı Merkez Bina Kat 5 Kızılay ÇANKAYA ANKARA - Personel İletişim

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.