Ortaöğretim Genel Müdürlüğü 

Biyoloji Zümre Başkanlarına Yönelik Uygulamalı Eğitim Programı Konya Bilim Merkezinde Başladı

Biyoloji Zümre Başkanlarına Yönelik Uygulamalı Eğitim Programı Konya Bilim Merkezinde Başladı

     Ortaöğretim Genel Müdürlüğü ile Konya Büyükşehir Belediyesi Bilim Merkezi arasında yürütülen eğitimde iş birliği protokolü kapsamında, fen liselerinde görev yapan biyoloji dersi zümre başkanlarına yönelik uygulamalı eğitim programı Konya Bilim Merkezinde 15 Mart ile 18 Mart tarihleri arasında devam edecek.

    Genel Müdürlüğümüze bağlı okullardan biyoloji öğretmenlerimizin  katılımı ile 15 Mart Salı günü başlayan ve 4 (dört) gün süreyle devam edecek program kapsamında Konya Bilim Merkezi'nin imkânlarının tanıtılması, proje yapma ve yürütmeye yönelik bilgi ve becerilerinin artırılması, bilim ve teknolojiyle buluşturulması, biyoloji alanındaki yeni uygulamalar hakkında bilgilendirilmesi ve iyi örneklerin paylaşılması amaçlanmaktadır. Ayrıca program çerçevesindeKonya Büyükşehir Belediyesi Bilim Merkezi eğitim ortamlarının tanıtımına ve etkinlik alanlarına yönelik uygulamalı eğitimler gerçekleştiriliyor. 18 mart Cuma günü tamamlanacak olan program kapsamında öğretmenlerimiz Konya Tropikal Kelebek Bahçesi'ni de ziyaret edecekler.

15-03-202215-03-202215-03-202215-03-202215-03-2022

Atatürk Bulvarı No 98 Milli Eğitim Bakanlığı Merkez Bina Kat 5 Kızılay ÇANKAYA ANKARA - Personel İletişim

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.