Ortaöğretim Genel Müdürlüğü 

EĞİTİM VE ÖĞRETİM FAALİYETLERİNİN YERİNDE DEĞERLENDİRİLMESİ AMACIYLA MALATYA İLİMİZDE OKUL ZİYARETLERİ GERÇEKLEŞTİRİLİYOR

EĞİTİM VE ÖĞRETİM FAALİYETLERİNİN YERİNDE DEĞERLENDİRİLMESİ AMACIYLA MALATYA İLİMİZDE OKUL ZİYARETLERİ GERÇEKLEŞTİRİLİYOR

Eğitim ve öğretim faaliyetlerinin yerinde incelenmesi amacıyla Genel Müdürlüğümüz Daire Başkanı Mustafa KIŞAN ve Daire Başkanı Selman KÜÇÜK, Malatya ilimizdeki Genel Müdürlüğümüze bağlı okulları ziyaret ediyor.

Genel Müdürlüğümüze bağlı okulların eğitim öğretim süreçlerine katkı sağlamak, üreten ve paylaşan dinamik okullar anlayışını geliştirmek ve özellikle okullar arasındaki farklılıkların azaltılarak fırsat eşitliğine katkı sunmak amacıyla Daire Başkanlarımız tarafından yapılacak ziyaretler 25-27 Ekim 2022 tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Ziyaret kapsamında daire başkanlarımız okulların idari iş ve işleyişleri, akademik başarı durumları, fiziki yapıları, personel durumları, zümre öğretmenler kurulu çalışmaları, yemekhane ve pansiyonları, yürütülen sosyal faaliyetler ile destekleme ve yetiştirme kurslarına yönelik çalışmaları da değerlendirecekler.

 Genel Müdürlüğümüz Daire Başkanları Mustafa KIŞAN ve Selman KÜÇÜK; Şube Müdürü Melih Mustafa HABAN, Bilgisayar İşletmeni Sinan GÖKDAŞ birlikte gerçekleştirecekleri ziyaret programı kapsamında öğrenciler, öğretmenler, okul yöneticileri, ilçe ve il yöneticileri ile bir araya gelerek bilgilendirme, planlanan çalışmalara ve projelere yönelik iş birliği süreçlerini yürütecekler.

Genel Müdürlüğümüze bağlı farklı bölgelerdeki okullarda öğrenim gören öğrencilerimizin düşünsel, duygusal ve fiziksel ihtiyaçlarını tespit ederek destek sağlamak ve okullar arasındaki farklılıkların azaltılarak fırsat eşitliğine katkı sunmak amacıyla belli aralıklarla yürütülen il-okul ziyaretleri gerçekleştirilmeye devam edecek.

26-10-202226-10-202226-10-202226-10-202226-10-202226-10-202226-10-202226-10-202226-10-2022

Atatürk Bulvarı No 98 Milli Eğitim Bakanlığı Merkez Bina Kat 5 Kızılay ÇANKAYA ANKARA - Personel İletişim

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.