Ortaöğretim Genel Müdürlüğü 

Fen Liseleri ile Sosyal Bilimler Liseleri Yöneticilerine Hizmet İçi Eğitim Verildi

Fen Liseleri ile Sosyal Bilimler Liseleri Yöneticilerine Hizmet İçi Eğitim Verildi

Fen liseleri ile sosyal bilimler liseleri okul yöneticilerine yönelik olarak Ortaöğretim Genel Müdürlüğü ile Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü iş birliği ile planlanan eğitim çevrim içi olarak gerçekleştirildi.

Genel Müdürümüz Sayın Halil İbrahim TOPÇU ile Daire Başkanlarımız Durmuş CAN, Emel TERZİOĞLU BARIŞ,  Mehmet BÖLÜCEK ve Serkan KOCABAŞ'ın katılımlarıyla 5 Nisan Salı günü gerçekleştirilen çevrim içi toplantıya Genel Müdürlüğümüze bağlı fen ve sosyal bilimler liselerinin yöneticileri katıldı. Genel Müdürümüz Halil İbrahim TOPÇU il millî eğitim müdürlüklerine gönderilen merkezi sınavlara ilişkin raporlar ve hazırlanması gereken eylem planları hakkında bilgiler verdi. Ayrıca ilgili Daire Başkanlarımız tarafından yaz dönemi DYK kursları, kütüphanelerin zenginleştirilmesi, PİGEP (Pansiyonların İyileştirilmesi ve Geliştirilmesi Projesi), pansiyon izleme değerlendirme çalışmaları, uzaktan eğitimler, deneme sınavları, pansiyon takip sistemi ve okul türlerine göre tasarım, faydalı model, marka ve patent başvuru ve tescil sayıları ile CİMER ve MEBİM üzerinden gelen başvurular gibi önemli konu başlıklarına yönelik değerlendirmeler gerçekleştirildi.

06-04-202206-04-202206-04-2022

Atatürk Bulvarı No 98 Milli Eğitim Bakanlığı Merkez Bina Kat 5 Kızılay ÇANKAYA ANKARA - Personel İletişim

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.