Ortaöğretim Genel Müdürlüğü 

Genel Müdürlüğümüz Bünyesinde Hazırlanan Destek Materyalleri Beypazarı İlçemizde Öğretmen ve Öğrencilerin Görüşlerine Sunuldu

Genel Müdürlüğümüz Bünyesinde Hazırlanan Destek Materyalleri Beypazarı İlçemizde Öğretmen ve Öğrencilerin Görüşlerine Sunuldu

Genel Müdürlüğümüz tarafından öğrencilerimize yönelik, öğrencilerin öğrenme eksikliklerini gidermek ve materyal desteği sağlamak amacıyla hazırlanan yardımcı kaynakların saha çalışması bugün Ankara'nın Beypazarı ilçesinde faklı okul türlerinde gerçekleştirildi.

 Mevcut akademik durumu tespit etmek, çeşitli etkinliklerle zenginleştirilen çalışma defterlerinin etkililiğini öğrenmek, elde edilen verileri farklı örneklemlerle karşılaştırmak, öğretmen ve öğrencilerin yardımcı kaynaklara dair görüş ve önerilerini almak ve değerlendirmek amacıyla, Beypazarı Anadolu Lisesi, Tolunay Özaka MTAL, Şehit Hacı Kazım Ozan Kız AİHL ve Hatice Cemil Ercan Fen Lisesi'nde gerçekleştirilen saha çalışması kaynak kitabının hazırlanmasında görev alan öğretmenler tarafından gerçekleştirildi.

Genel Müdürlüğümüzce, yardımcı kaynak olarak hazırlanan Çalışma Defterleri'ne yönelik görüş ve önerilerin alınması ve değerlendirilmesi amacıyla öğretmen ve öğrencilere yönelik bir de anket uygulandı.

Genel Müdürlüğümüz bünyesinde hazırlanan yardımcı kaynaklar "yardimcikaynaklar.meb.gov.tr" ile "OGMMATERYAL" web adreslerinden yayımlanmaktadır.

22-12-202122-12-202122-12-202122-12-202122-12-202122-12-202122-12-202122-12-2021

Atatürk Bulvarı No 98 Milli Eğitim Bakanlığı Merkez Bina Kat 5 Kızılay ÇANKAYA ANKARA - Personel İletişim

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.