Ortaöğretim Genel Müdürlüğü 

GENEL MÜDÜRLÜĞÜMÜZ DAİRE BAŞKANLARI ALAN ZİYARETİ İÇİN BİR HAFTA SÜREYLE ŞANLIURFA İLİMİZDE OLACAKLAR

GENEL MÜDÜRLÜĞÜMÜZ DAİRE BAŞKANLARI ALAN ZİYARETİ İÇİN BİR HAFTA SÜREYLE ŞANLIURFA İLİMİZDE OLACAKLAR

Genel Müdürlüğümüz tarafından yürütülen il ziyaretleri kapsamında Genel Müdürlüğümüz Daire Başkanları; Genel Müdürlüğümüze bağlı okulların eğitim öğretim faaliyetlerini yerinde incelemek ve değerlendirmelerde bulunmak amacıyla 8 -12 Kasım tarihleri arasında Şanlıurfa ilinde ziyaretlerini gerçekleştirecekler.

Genel Müdürlüğümüz Daire Başkanları; Durmuş CAN,  Mehmet BÖLÜCEK, Mustafa KARLITEPE, Serkan KOCABAŞ ve beraberlerindeki görevli personel ile birlikte Şanlıurfa Merkez ve ilçelerinde Genel Müdürlüğümüze bağlı okulları ziyaret edecekler.

Daire Başkanlarımız, öğrencilerin akademik, sosyal, kültürel ve duygusal yönlerden geliştirilmesine ve ailelerin ihtiyaç duyacağı diğer konulara yönelik uygulanan program ve etkinlikler, okulların idari iş ve işleyişleri, fiziki yapıları, personel durumları, pandemi sürecine yönelik aldıkları tedbirler, zümre öğretmenler kurulu çalışmaları, yemekhane ve pansiyonları ile destekleme ve yetiştirme kurslarına yönelik değerlendirmelerde bulunacaklar.

08-11-202108-11-202108-11-202108-11-202108-11-202108-11-2021

Atatürk Bulvarı No 98 Milli Eğitim Bakanlığı Merkez Bina Kat 5 Kızılay ÇANKAYA ANKARA - Personel İletişim

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.