Ortaöğretim Genel Müdürlüğü 

GENEL MÜDÜRLÜĞÜMÜZ DAİRE BAŞKANLARI RİZE'DEKİ OKULLARI ZİYARET EDİYOR

GENEL MÜDÜRLÜĞÜMÜZ DAİRE BAŞKANLARI RİZE'DEKİ OKULLARI ZİYARET EDİYOR

Genel Müdürlüğümüze bağlı okulları her yönüyle güçlendirmek; öğrenci, öğretmen ve yöneticilerle bir araya gelerek eğitim-öğretime dair bütüncül bir yaklaşımla değerlendirmelerde bulunabilmek amacıyla düzenli olarak gerçekleştirilen saha ziyaretleri Rize ilimizde devam ediyor.

Genel Müdürlüğümüz Daire Başkanları Mehmet BÖLÜCEK, Mustafa KIŞAN ve Selman KÜÇÜK tarafından yürütülen ziyaret programı 18-20 Ekim tarihleri arasında Genel Müdürlüğümüze bağlı tüm okullarda gerçekleştirilecek.

Genel Müdürlüğümüze bağlı okulların idari iş ve işleyişleri, akademik başarı durumları, zümre öğretmenler kurulu çalışmaları, fiziki yapıları, personel durumları, yemekhane ve pansiyonları, yürütülen sosyal faaliyetler ile destekleme ve yetiştirme kurslarına yönelik değerlendirmelerde bulunacaklar. 

Daire Başkanlarımız, ziyaret programı kapsamında ayrıca il ve ilçe zümre başkanları, okul yöneticileri, ilçelerin millî eğitim müdürleri ile bir araya gelerek değerlendirme toplantıları gerçekleştirecekler. Toplantıda ayrıca Bakanlığımızca öğrencilere bireyselleşmiş eğitim, öğretmenlere ise öğrencilerini izleme imkânı sunarak akademik başarıyı artırmak ve uzmanlarca filtrelenmiş içeriklerle bu alandaki ihtiyaçların giderilmesini sağlamak amacıyla hazırlanan ÖDS ile ilgili paylaşımlara da yer verilecek.

 18-10-202218-10-202218-10-202218-10-202218-10-202218-10-2022

 

Atatürk Bulvarı No 98 Milli Eğitim Bakanlığı Merkez Bina Kat 5 Kızılay ÇANKAYA ANKARA - Personel İletişim

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.