Ortaöğretim Genel Müdürlüğü 

GENEL MÜDÜRLÜĞÜMÜZ TARAFINDAN PLANLANAN PROJE HAZIRLAMA KILAVUZU ÇALIŞTAYI BAŞLADI

GENEL MÜDÜRLÜĞÜMÜZ TARAFINDAN PLANLANAN PROJE HAZIRLAMA KILAVUZU ÇALIŞTAYI BAŞLADI

Genel Müdürlüğümüzün "Proje Hazırlama Kılavuzu Çalıştayı" 24-25 Ekim tarihlerinde Ankara'da gerçekleştiriliyor.

Çalıştayda Genel Müdürlüğümüze bağlı liselerde görev yapmakta olan öğretmen ve öğrencilerimizin akademik ve sosyal becerilerini geliştirmek için farklı fırsatlar sunan proje türleri ve okul türü de göz önünde bulundurularak başvuru yapılabilecek alanlar noktasında kendilerini bilgilendirmek amacıyla kılavuz hazırlama çalışmaları devam ediyor.

Çalıştay;  "Proje Hazırlama Kılavuzu" içeriğinin oluşturulması amacıyla Gazi Üniversitesinde farklı türlerde proje hazırlama ve yürütme uzmanlığı bulunan akademisyenlerin, Bakanlığımız diğer Genel Müdürlüklerindeki proje birimlerinde görevli personelin, Ankara Valiliği AB ve Dış İlişkiler Bürosunda, Ankara İl Millî Eğitim Müdürlüğü, merkez ilçelerin Millî Eğitim Müdürlüklerinin AR-GE birimlerinde ve okullarda görev yapan proje hazırlama tecrübesine sahip öğretmenlerin katılımı ile gerçekleştiriliyor.

"Proje Hazırlama Kılavuzu" ile öğretmen ve öğrencilere; başvuru yapabilecekleri proje türlerine, kapsamlarına ve dikkat edilecek genel hususlara yönelik farkındalık kazandırılacak. 

Kılavuz, öğretmen ve öğrencileri başvuru yapabilecekleri alanlarla ilgili bilgilendirecek, öğretmen ve öğrencilerin proje başvurusunu doğru yapmalarını sağlayacak.

Atatürk Bulvarı No 98 Milli Eğitim Bakanlığı Merkez Bina Kat 5 Kızılay ÇANKAYA ANKARA - Personel İletişim

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.