Ortaöğretim Genel Müdürlüğü 

GENEL MÜDÜRLÜĞÜMÜZ TARAFINDAN YÜRÜTÜLEN "DERS KİTAPLARI" YAZIM ÇALIŞMALARINDA SONA GELİNDİ

GENEL MÜDÜRLÜĞÜMÜZ TARAFINDAN YÜRÜTÜLEN

Genel Müdürlüğümüzün Öğretim Programları ve Ders Kitapları Daire Başkanlığı tarafından uzun süreli titiz çalışmaları sonunda hazırlanmış olan ders kitapları, yurdun her köşesindeki okullarımızda öğrenim gören öğrencilerimiz için hazırlandı. Eğitim - öğretim süreçlerinde sınıf içinde ve dışında birincil araç olarak kullanılan ders kitaplarının öğrencilerle buluşması için Genel Müdürlüğümüzce yürütülen çalışmalarda yoğun çaba sarf eden komisyonlar çalışmalarını tamamladı.

Genel Müdürümüz Sayın Halil İbrahim TOPÇU ile Öğretim Programları ve Ders Kitapları Daire Başkanı Bilgen KERKEZ'in hassasiyetle takip ettiği ders kitaplarının yazım ve kontrol süreçlerinin tamamlanmasının ardından kitapların millî eğitim uzmanları kontrolünde panel sistemine yükleme işlemleri gerçekleştiriliyor. 

Ders kitaplarına yönelik olarak 22 Ağustos Pazartesi günü Ankara'da başlayan çalıştaya kitap komisyonlarının koordinatörleri, alan uzmanları, görsel tasarım uzmanları ve dil uzmanları katıldı. Çalıştay, ders kitaplarının panel sistemine kaydetme işlemlerinin sona ermesinin ardından 27 Ağustos Cumartesi günü tamamlanacak.

23-08-202223-08-202223-08-202223-08-2022

Atatürk Bulvarı No 98 Milli Eğitim Bakanlığı Merkez Bina Kat 5 Kızılay ÇANKAYA ANKARA - Personel İletişim

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.