Ortaöğretim Genel Müdürlüğü 

GENEL MÜDÜRLÜĞÜMÜZ VE UNICEF İŞ BİRLİĞİYLE GERÇEKLEŞTİRİLEN "AKADEMİK BECERİLERİN GELİŞTİRİLMESİNE YÖNELİK MATERYAL HAZIRLAMA ÇALIŞTAYI" DEVAM EDİYOR

GENEL MÜDÜRLÜĞÜMÜZ VE UNICEF İŞ BİRLİĞİYLE GERÇEKLEŞTİRİLEN

Genel Müdürlüğümüzün UNICEF iş birliği ile yürüttüğü "Akademik Becerilerin Geliştirilmesine Yönelik Materyal Hazırlama Çalıştayı" Afyonkarahisar'da gerçekleştiriliyor.

 

Çalıştay, 10 Temmuz Pazartesi günü Genel Müdürlüğümüz Daire Başkanı Dr. Yasin ELÇİ'nin açış konuşmasıyla başladı. Açış konuşmasında materyallerin hazırlanmasında fırsat eşitliğinin ön planda tutulduğunu belirten Dr. Yasin ELÇİ, çalıştay süresince yapılacak çalışmalara yönelik bilgi paylaşımında bulundu.

 

Genel Müdürlüğümüz bünyesinde görevli alanında uzman öğretmenlerin ve millî eğitim uzmanlarının katılımlarıyla gerçekleştirilen çalıştayda sözel dersler için hazırlanmış olan Dört Dörtlük Konu Pekiştirme Testleri'nin tamamlanması ve TTKB'ye teslim edilmesi hedefleniyor.

 

14 Temmuz Cuma günü süreç içinde gelinen nokta ve bitirilen çalışmalara yönelik değerlendirme çalışmalarının ardından "Akademik Becerilerin Geliştirilmesine Yönelik Materyal Hazırlama Çalıştayı" tamamlanacak.

13-07-202313-07-202313-07-202313-07-202313-07-202313-07-2023

Atatürk Bulvarı No 98 Milli Eğitim Bakanlığı Merkez Bina Kat 5 Kızılay ÇANKAYA ANKARA - Personel İletişim

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.