Ortaöğretim Genel Müdürlüğü 

Genel Müdürlüğümüzce Gerçekleştirilen "Ders Kitapları Çalıştayı" Ankara'da Başladı

Genel Müdürlüğümüzce Gerçekleştirilen

Genel Müdürlüğümüzün UNICEF iş birliği ile düzenlediği "Ders Kitapları Çalıştayı" çeşitli illerden gelen kitap yazım komisyonunda görevli öğretmenlerin katılımıyla Ankara'da başladı.

Genel Müdürümüz Halil İbrahim TOPÇU, çalıştayı ziyaret ederek ders kitabı yazım komisyonlarında görevli öğretmenlerle bir araya geldi. Yazımı devam eden kitapları inceleyen Genel Müdürümüz, kitap yazım sürecine yönelik değerlendirmelerde bulundu.

Ziyaret sırasında Genel Müdürümüze Öğretim Programları ve Ders Kitapları Daire Başkanı Bilgen KERKEZ de eşlik etti. Ziyarette yazılmakta olan ders kitaplarından beklentiler ve komisyonlara duyulan güven vurgulanarak güncel ve işlevsel ders kitaplarının eğitim öğretim süreçleri için önemli bir araç olduğu vurgulandı.

23 Mayıs Pazartesi günü Ankara'da başlayan Ders Kitapları Çalıştayı; alan uzmanları, dil uzmanları, grafik tasarım uzmanları, ölçme değerlendirme ile program geliştirme uzmanlarının beş gün sürecek çalışmalarının ardından 27 Mayıs Cuma günü sona erecek.

25-05-202225-05-202225-05-202225-05-202225-05-202225-05-2022

Atatürk Bulvarı No 98 Milli Eğitim Bakanlığı Merkez Bina Kat 5 Kızılay ÇANKAYA ANKARA - Personel İletişim

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.