Ortaöğretim Genel Müdürlüğü
Genel Müdürlüğümüze Bağlı Liselerde Görev Yapan Yönetici ve Öğretmenlere Yönelik "Bağımlılıkla Mücadele " Konulu Çevrim İçi Eğitim Verildi
![Genel Müdürlüğümüze Bağlı Liselerde Görev Yapan Yönetici ve Öğretmenlere Yönelik](/meb_iys_dosyalar/2022_06/21173434_02.jpg)
Genel Müdürlüğümüze bağlı tüm liselerde görev yapan yönetici ve öğretmenlerimize yönelik olarak 21 Haziran Salı günü, 10.00-12.00 saatleri arasında gerçekleştirilen çevrim içi eğitimin konusu "Bağımlılıkla Mücadele " oldu.
Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesinden Prof. Dr. Cengiz ŞAHİN'in konuşmacı olarak katıldığı "Bağımlılıkla Mücadele " konulu seminer yoğun bir katılımla gerçekleşti.