Ortaöğretim Genel Müdürlüğü 

Genel Müdürlüğümüze Bağlı Okullarda Eğitim Ortamlarına ve Süreçlerine Yönelik İzleme Değerlendirme Çalışmaları Devam Ediyor

Genel Müdürlüğümüze Bağlı Okullarda Eğitim Ortamlarına ve Süreçlerine Yönelik İzleme Değerlendirme Çalışmaları Devam Ediyor

Genel Müdürlüğümüze bağlı okullarda eğitim ortamlarına ve süreçlerine yönelik izleme, değerlendirme çalışmalarını gerçekleştirmek amacıyla Genel Müdürlüğümüz Daire Başkanı Hacı Ali OKUR, hafta boyunca Aksaray, Konya ve Niğde illerinde değerlendirmelerde bulunacak.

8 Mart Salı günü başlayan ve dört gün süreyle devam edecek olan il ziyaretleri kapsamında Daire Başkan'ımız Aksaray, Konya ve Niğde illerinde Genel Müdürlüğümüze bağlı okullarda öğretmen ve öğrencilerle bir araya gelecek.   İl ziyaretleri kapsamında eğitim öğretim faaliyetlerinin niteliğinin artırılması amacıyla; okullarda yürütülen sosyal faaliyetler, öğrenme kayıplarının giderilmesi için sürdürülen çalışmalar, yemekhane ve pansiyonların fiziki ortamları gibi eğitim süreçlerine yönelik alan incelemeleri gerçekleştirilecek.

09-03-202209-03-202209-03-2022

Atatürk Bulvarı No 98 Milli Eğitim Bakanlığı Merkez Bina Kat 5 Kızılay ÇANKAYA ANKARA - Personel İletişim

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.