Ortaöğretim Genel Müdürlüğü 

Genel Müdürlüğümüzü Ziyaret Eden Bakan Yardımcımız Sayın Osman SEZGİN'e Genel Müdürlüğümüzün Çalışmalarına Yönelik Brifing Verildi

Genel Müdürlüğümüzü Ziyaret Eden Bakan Yardımcımız Sayın Osman SEZGİN'e Genel Müdürlüğümüzün Çalışmalarına Yönelik Brifing Verildi

9 Ağustos Salı günü Genel Müdürlüğümüze bir ziyaret gerçekleştiren Bakan Yardımcımız Sayın Osman SEZGİN'e Genel Müdürlüğümüzün personel yapısı, tamamlanan ve devam eden projeleri ile gerçekleştirilmesi planlanan çalışmalarına yönelik olarak bilgi verildi. Genel Müdürümüz Halil İbrahim TOPÇU ile Daire Başkanlarımızın katılımlarıyla gerçekleştirilen toplantıda Bakan Yardımcımıza Genel Müdürlüğümüzün son 1 yıllık çalışma sürecine yönelik olarak bir de sunum yapıldı.

Genel Müdürlüğümüzce yürütülen OGİS, Eğitimde İyi Örnekler, PİGEP, Sosyal bilimler lisesi Yazarlık Atölyesi projesi, Okul Ortaklığı projesi gibi çalışmalara yönelik bilgilendirmelerin yapıldığı toplantıda Bakan Yardımcımız Sayın Osman SEZGİN'e ayrıca hazırlanan analiz raporları da sunuldu.

Genel Müdürlüğümüzün çalışmalarına yönelik değerlendirmelerini paylaşmasının ardından Bakan Yardımcımız Sayın Osman SEZGİN; görüş, öneri ve beklentilerini ifade ederek ziyaretini tamamladı.

Atatürk Bulvarı No 98 Milli Eğitim Bakanlığı Merkez Bina Kat 5 Kızılay ÇANKAYA ANKARA - Personel İletişim

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.