Ortaöğretim Genel Müdürlüğü 

GENEL MÜDÜRLÜĞÜMÜZÜN KIZILAY İŞ BİRLİĞİ İLE GERÇEKLEŞTİRDİĞİ ÇAMKORU GENÇLİK KAMPI DEVAM EDİYOR

GENEL MÜDÜRLÜĞÜMÜZÜN KIZILAY İŞ BİRLİĞİ İLE GERÇEKLEŞTİRDİĞİ ÇAMKORU GENÇLİK KAMPI DEVAM EDİYOR

Genel Müdürlüğümüzün Kızılay iş birliği ile gerçekleştirdiği afet ve ilk yardım temalı gençlik kampı 14 Ağustos Pazar günü Ankara'nın Çamlıdere ilçesinde bulunan Çamkoru Kızılay Gençlik Kampında başladı.

Gençlik kampına Ankara, Bolu, Düzce, Kırıkkale, Kırşehir ve Kütahya illerinden öğrencilerimiz katıldı. Kampta, öğrencilere kendilerini ifade edebilecekleri sosyal ortamlar sağlanarak sosyal ve sportif becerilerini geliştirebilecekleri imkânlar sunuldu. Öğrenciler; kampta Kızılay liderleri eşliğinde spor, drama, müzik, halk oyunları, akran eğitimi ve sinema etkinliklerine katıldı.

16 Ağustos Salı günü kamp öğrencilerine Çamlıdere ilçesine gezi düzenlendi. Gezide, Çamlıdere ilçesindeki macera parkı ve müzeler ziyaret edildi.

Kamp programı çerçevesinde 17 Ağustos Çarşamba günü ise Anıtkabir, AFOM (Afet Operasyon Merkezi) ve Cumhurbaşkanlığı Külliyesi Millet Kütüphanesi ziyaret edildi.

 

Genel Müdürlüğümüzün Kızılay iş birliği ile gerçekleştirdiği gençlik kampı 21 Ağustos Pazar günü tamamlanacak.

18-08-202218-08-202218-08-202218-08-202218-08-202218-08-2022

Atatürk Bulvarı No 98 Milli Eğitim Bakanlığı Merkez Bina Kat 5 Kızılay ÇANKAYA ANKARA - Personel İletişim

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.