Ortaöğretim Genel Müdürlüğü 

Genel Müdürlüğümüzün UNICEF İş Birliği ile Yürütmekte Olduğu Ders Kitaplarının Yazımıyla İlgili Çalışmalar Devam Ediyor

Genel Müdürlüğümüzün UNICEF İş Birliği ile Yürütmekte Olduğu Ders Kitaplarının Yazımıyla İlgili Çalışmalar Devam Ediyor

Genel Müdürlüğümüzün UNICEF iş birliği ile yürütmekte olduğu "Ders Kitapları Yazımı Çalıştayı" çeşitli illerden gelen kitap yazım komisyonlarında görevli öğretmenlerin katılımıyla Ankara'da başladı. Daha önce 23 Mayıs - 27 Mayıs 2022 tarihlerinde gerçekleştirilen "Ders Kitapları Yazımı Çalıştayı"  çıktılarının incelenmesi ve kaydedilen ilerlemelerin değerlendirilmesi çalışmaları ışığında, komisyonlar kitap yazım çalışmalarını yürütecekler.

UNICEF temsilcilerinin de katılımıyla 6 Haziran Pazartesi günü Ankara'da başlayan çalıştayın açılış konuşmasında; Genel Müdürlüğümüz, Öğretim Programları ve Ders Kitapları Daire Başkanı Bilgen KERKEZ, kitap yazım sürecinin sorumluluk gerektiren önemli bir görev olduğuna dikkat çekerek, verdikleri emek için tüm katılımcılara teşekkürlerini ifade etti.

Alan uzmanları, dil uzmanları, grafik tasarım uzmanları, ölçme değerlendirme ile program geliştirme uzmanlarından oluşan ders kitabı yazım ve inceleme komisyonlarının çalışmaları beş gün sürecek çalışmaların ardından 10 Haziran Cuma günü tamamlanacak.

07-06-202207-06-202207-06-2022

Atatürk Bulvarı No 98 Milli Eğitim Bakanlığı Merkez Bina Kat 5 Kızılay ÇANKAYA ANKARA - Personel İletişim

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.