Ortaöğretim Genel Müdürlüğü 

Genel Müdürümüz Eğitim Öğretim Faaliyetlerine Yönelik Değerlendirmelerde Bulunmak Amacıyla Ordu İline Ziyaret Gerçekleştirdi

Genel Müdürümüz Eğitim Öğretim Faaliyetlerine Yönelik Değerlendirmelerde Bulunmak Amacıyla Ordu İline Ziyaret Gerçekleştirdi

Genel Müdürümüzün, 9 Şubat Çarşamba günü başlayan ve iki gün süreyle devam eden Ordu ili ziyaret programı kapsamında; Genel Müdürlüğümüze bağlı okullarda idareci, öğretmen ve öğrencilerle bir araya gelerek eğitim öğretim ortamlarına ve süreçlerine yönelik değerlendirmelerde bulundu.

Çeşitli programlara katılmak üzere Ordu'ya giden Millî Eğitim Bakanı Mahmut ÖZER ile birlikte il eğitim değerlendirme toplantısına katılan Genel Müdürümüz Halil İbrahim TOPÇU, toplantının ardından İzleme ve Değerlendirme Daire Başkanımız Mustafa KARLITEPE ile birlikte okul ziyaretlerini gerçekleştirdi.

Ziyaret ettiği okullarda, tüm öğrencilere ulusal ve uluslararası ölçütlerde bilgi, beceri, tutum ve davranışın kazandırılmasını amaçladıklarını ifade eden Genel Müdürümüz; özgüven ve sorumluluk sahibi, sistematik düşünebilen, dil becerileri yüksek, girişimci, sorun çözebilen, iletişime ve öğrenmeye açık, sağlıklı ve mutlu bireylerin yetişmesine imkân sağlamak hedeflerine ulaşmak için il ziyaretlerini önemli bulduklarını ifade etti.

İl ve ilçe Millî Eğitim Müdürleri ile yaptığı değerlendirme toplantısında, öğretmenlerin özel alan yeterliliklerini geliştirmek, derslerin öğretiminde örnek ve özgün uygulamaları öne çıkartıp niteliklerini artırmanın öncelik verdikleri alanlarından biri olduğunu ifade eden Halil İbrahim TOPÇU, toplantı sonrasında katılımcılarla çeşitli görüşmeler gerçekleştirdi.

11-02-202211-02-2022

Atatürk Bulvarı No 98 Milli Eğitim Bakanlığı Merkez Bina Kat 5 Kızılay ÇANKAYA ANKARA - Personel İletişim

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.