Ortaöğretim Genel Müdürlüğü 

GENEL MÜDÜRÜMÜZ HALİL İBRAHİM TOPÇU 2023-2024 EĞİTİM ÖĞRETİM YILININ İLK GÜN HEYECANINI TRABZON'DAKİ ÖĞRENCİLERLE PAYLAŞTI

GENEL MÜDÜRÜMÜZ HALİL İBRAHİM TOPÇU 2023-2024 EĞİTİM ÖĞRETİM YILININ İLK GÜN HEYECANINI TRABZON'DAKİ ÖĞRENCİLERLE PAYLAŞTI

2023-2024 eğitim öğretim yılının başlaması dolayısıyla Ortahisar Zehra Kitapçıoğlu İlkokulunda tören düzenlendi. Trabzon Valisi Aziz YILDIRIM, Ortaöğretim Genel Müdürü Halil İbrahim TOPÇU, protokol üyeleri ve velilerin katılımıyla gerçekleşen törende öğretmen ve öğrencilerin ilk gün heyecanlarını paylaştılar.

Törende 4. sınıf öğrencileri, 1. sınıf öğrencilerini çiçeklerle karşıladı. Öğrenciler çeşitli etkinlikler gerçekleştirerek 2023-2024 eğitim öğretim yılına coşkulu bir şekilde başladı.

Trabzon Valisi Aziz YILDIRIM, Genel Müdürümüz Halil İbrahim TOPÇU ve protokol üyeleri, sınıfları ziyaret ederek öğrencilerle bir araya geldiler. Öğrencilere eğitim-öğretim hayatları ile ilgili tavsiyelerde bulundular. Ayrıca okul yönetiminden ve öğretmenlerden eğitim-öğretim faaliyetleri hakkında bilgi aldılar.

Atatürk Bulvarı No 98 Milli Eğitim Bakanlığı Merkez Bina Kat 5 Kızılay ÇANKAYA ANKARA - Personel İletişim

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.