Ortaöğretim Genel Müdürlüğü 

Genel Müdürümüz Halil İbrahim TOPÇU, Bakan Yardımcımız Petek AŞKAR ile Birlikte Kocaeli İlini Ziyaret Etti

Genel Müdürümüz Halil İbrahim TOPÇU, Bakan Yardımcımız Petek AŞKAR ile Birlikte Kocaeli İlini Ziyaret Etti

Genel Müdürümüz Halil İbrahim TOPÇU, Bakan Yardımcımız Petek AŞKAR ile birlikte ilk olarak Kocaeli ili Gebze ilçesi Gebze Tübitak Yerleşkesinde yer alan Tübitak Fen Lisesini ziyaret ettiler. Ziyarette Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Mehmet Fatih KACIR, TÜBİTAK Genel Başkanı Prof. Dr. Hasan MANDAL, Genel Müdürlüğümüz Daire Başkanı Mehmet BÖLÜCEK, TÜBİTAK Bilim İnsanı Destek Programları Başkanı Prof. Dr. Ömer Faruk URSAVAŞ, Gebze Kaymakamı Mustafa GÜLER ve İl Millî Eğitim Müdürü Ömer AKMANŞEN de yer aldı.

Öğrencilerin karşılamasıyla başlayan ziyarette, öğrenciler, öğretmenler ve okul yöneticileri ile bir araya gelindi. Okulda gerçekleştirilen çalışmalar, etkinlikler, okulun olanakları gibi birçok konu hakkında görüşmeler gerçekleştirildi.

TÜBİTAK Fen Lisesi ziyaretinin ardından Gebze Yücel Boru Fen Lisesi'ni ziyaret eden Genel Müdürümüz, okul yöneticileri, öğretmenler ve öğrencilerle bir araya gelerek eğitim öğretim faaliyetlerine yönelik değerlendirmelerde bulundu.

Ziyaretler sırasında öğrencilerden beklentiler ve onlara duyulan güven vurgulanarak öğrencilerimizin ülkemizin geleceği için ne kadar önemli olduğu ifade edildi. Öğretmenlerimiz ile yapılan görüşmeler de ise projeler başta olmak üzere birçok alanda yapılan ve yapılacak olan çalışmalar ele alındı.

09-04-202209-04-202209-04-202209-04-202209-04-202209-04-202209-04-202209-04-2022

Atatürk Bulvarı No 98 Milli Eğitim Bakanlığı Merkez Bina Kat 5 Kızılay ÇANKAYA ANKARA - Personel İletişim

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.