Ortaöğretim Genel Müdürlüğü 

Genel Müdürümüz Halil İbrahim TOPÇU Mustafa Hakan Güvençer Fen Lisesi'ni Ziyaret Etti

Genel Müdürümüz Halil İbrahim TOPÇU Mustafa Hakan Güvençer Fen Lisesi'ni Ziyaret Etti

Genel Müdürümüz Halil İbrahim TOPÇU, bugün Kahramankazan ilçesinde bulunan Mustafa Hakan Güvençer Fen Lisesi öğrenci, öğretmen ve idarecileri ile bir araya geldi.

Genel Müdürümüz öğrenci ve öğretmenlerle buluşması sırasında fen liselerinin, fen ve matematik alanlarında öğrencilerin bilim insanı olarak yetiştirilmelerine kaynaklık etmeyi amaçlayan eğitim kurumları olduğunu bu nedenle ulusal veya uluslararası yarışmalara, projelere katılımlarının; patent, faydalı model, marka, tasarım, tescil süreci ve MEB teşvik sistemi konularında yapılacak çalışmaların önemli  ve değerli olduğunu vurguladı.

Ayrıca fen liselerinde laboratuvar çalışmalarıyla bilimsel süreç becerilerinin anlamlı bir şekilde işletilmesini önemli bulduklarını ifade eden Halil İbrahim TOPÇU, beraberinde okul ziyaretini gerçekleştirdiği Kahramankazan Kaymakamı Abdullah Selim PARLAR, Daire Başkanımız Serkan KOCABAŞ ve Kahramankazan Millî Eğitim Müdürü Kemal YILDIRIM ile okul kütüphanesini ve laboratuvarlarını inceledi.

16-12-202116-12-202116-12-202116-12-202116-12-2021

Atatürk Bulvarı No 98 Milli Eğitim Bakanlığı Merkez Bina Kat 5 Kızılay ÇANKAYA ANKARA - Personel İletişim

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.