Ortaöğretim Genel Müdürlüğü 

Genel Müdürümüz Halil İbrahim TOPÇU Okul Ziyaretlerine Devam Ediyor

Genel Müdürümüz Halil İbrahim TOPÇU Okul Ziyaretlerine Devam Ediyor

Genel Müdürümüz Halil İbrahim TOPÇU, bugün Keçiören ilçesindeki Osmangazi Anadolu Lisesi ile Şehit Zafer Çalışkan Anadolu Lisesi öğrenci, öğretmen ve idarecileri ile bir araya geldi.

Osmangazi Anadolu Lisesi öğrencilerini sınıflarında ziyaret eden Genel Müdürümüz, sınıfların sadece öğrenme ortamı olmadığını önemli bir sosyalleşme alanı olduğunu bu bakımdan okullarımızın yüz yüze eğitime devam edebilmesi için herkesin sorumluluğunu yerine getirmesi gerektiğini ifade etti.

Günün ikinci ziyaretini Şehit Zafer Çalışkan Anadolu Lisesi'ne gerçekleştiren Halil İbrahim TOPÇU; öğrenci ve öğretmenlerle buluşması sırasında, öğrencilerin sadece akademik alanda değil, sosyal, kültürel ve duygusal yönlerden de geliştirilmesini önemli bulduklarını belirti.

Genel Müdürümüz Halil İbrahim TOPÇU öğretmenlerle yaptığı toplantıda öğrenme kayıplarının giderilmesine yönelik zümre öğretmenler kurullarının gerekli hassasiyeti göstermesini, eğitim ve öğretime dair tüm tedbirlerin alınmasını istedi.

Ayrıca Ortaöğretim Genel Müdürlüğünce geliştirilen ve ogmmateryal sitesinde yayımlanan "Beceri Temelli Etkinlik Kitapları'nın kullanılmasını, öğrencilere kazandırılması gereken becerilere yönelik zengin içeriğe sahip bu kitapların öğrenciler için faydalı olacağını ifade etti.

24-09-202124-09-202124-09-202124-09-202124-09-202124-09-2021

Atatürk Bulvarı No 98 Milli Eğitim Bakanlığı Merkez Bina Kat 5 Kızılay ÇANKAYA ANKARA - Personel İletişim

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.