Ortaöğretim Genel Müdürlüğü 

GENEL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN ERCAN TÜRK KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİNDE KONFERANS VERDİ

GENEL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN ERCAN TÜRK KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİNDE KONFERANS VERDİ

Kırıkkale Üniversitesi Eğitim Fakültesinde 05 Aralık 2017 tarihinde Genel Müdürümüz Sayın Ercan Türk tarafından ‘Türk Eğitim Sisteminde Değişim Yönetimi’ konulu konferans verildi. Geleceğin öğretmenlerinin yoğun ilgi gösterdiği konferansa Kırıkkale Milli Eğitim Müdürü İsmail ÇETİN, Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İsmail AYDOĞAN, akademisyenler ve öğrenciler katıldı.

Genel Müdürümüz konuşmasında Nurettin TOPÇU´nun eğitime olan bakış açısı, Ortaöğretim Genel Müdürlüğünün sorumlulukları ve öğretmen unsurunun önemi, eğitim sistemini değişikliğe iten nedenler ile bu değişikliklerin uzun süreçler ve çalışmalar sonucunda ortaya çıktığını belirten Genel Müdürümüz konuşmasının ardından dinleyicilerin sorularını cevaplandırdı.

Genel Müdürümüz Sayın Ercan TÜRK’e Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İsmail AYDOĞAN tarafından plaket,Kırıkkale Millî Eğitim Müdürü İsmail ÇETİN tarafından katılım belgesinin takdim edilmesi ile program nihayete erdi.

05-12-201705-12-201705-12-201705-12-201705-12-2017

Atatürk Bulvarı No 98 Milli Eğitim Bakanlığı Merkez Bina Kat 5 Kızılay ÇANKAYA ANKARA - Personel İletişim

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.