Ortaöğretim Genel Müdürlüğü 

GENEL MÜDÜRÜMÜZ HALİL İBRAHİM TOPÇU TEKNOFEST'21 İSTANBUL'DA

 GENEL MÜDÜRÜMÜZ HALİL İBRAHİM TOPÇU TEKNOFEST'21 İSTANBUL'DA

26-09-202126-09-202126-09-202126-09-202126-09-2021TEKNOFEST'21 festival heyecanı bu yıl için sona ererken Ortaöğretim Genel Müdürümüz Halil İbrahim TOPÇU festival kapsamında hazırlanan stantları ziyaret ederek teknoloji tutkunu gençlerle bir araya geldi, öğrencilerin heyecanlarını paylaştı.

Genel Müdürümüz, uzaktan eğitim sürecinde TRT EBA TV Lise kanalında yayınlanan içeriklerin hazırlık süreçlerine ilişkin bilgilerin verildiği, beceri temelli etkinlik kitaplarının ve ogmmateryal.eba.gov.tr. portalının tanıtımının yapıldığı Ortaöğretim Genel Müdürlüğü standında misafirlerle sohbet etti.

Bakan Yardımcımız Ahmet Emre BİLGİLİ,  Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürü Nezir GÜL, ve Temel Eğitim Genel Müdürü Yaşar KOÇAK tarafından da ziyaret edilen standımızda tanıtımı yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren Genel Müdürümüz yoğun ilgi gören Genel Müdürlüğümüz standında görev alan öğretmenler aracılığıyla sürece katkı veren Genel Müdürlüğümüz personeline teşekkür etti.

Atatürk Bulvarı No 98 Milli Eğitim Bakanlığı Merkez Bina Kat 5 Kızılay ÇANKAYA ANKARA - Personel İletişim

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.