Ortaöğretim Genel Müdürlüğü
GENEL MÜDÜRLÜĞÜMÜZCE " ÖĞRETİM SÜREÇLERİ İŞ VE İŞLEMLERİ " KONULU ÇEVRİM İÇİ EĞİTİM GERÇEKLEŞTİRİLDİ
![GENEL MÜDÜRLÜĞÜMÜZCE](/meb_iys_dosyalar/2023_02/02142135_WhatsApp_Image_2023-02-02_at_13.38.14.jpg)
Genel Müdürlüğümüze bağlı okullarda görev yapan yönetici ve öğretmenlere yönelik olarak 2 Şubat 2023 Perşembe günü gerçekleştirilen " Öğretim Süreçleri İş ve İşlemleri " konulu çevrim içi eğitime konuşmacı olarak Şube Müdürü Salim ÖZTÜRK katıldı.
Genel Müdürlüğümüzce 10.00-12.00 saatleri arasında gerçekleştirilen " Öğretim Süreçleri İş ve İşlemleri " konulu çevrim içi eğitimde; nakiller, geçişler, değişim kapsamındaki öğrenciler ve Genel Müdürlüğümüze yansıyan birçok önemli husus ele alındı.