Ortaöğretim Genel Müdürlüğü 

IX. SOSYAL BİLİMLER LİSELERİ ULUSAL ÖĞRENCİ SEMPOZYUMU DÜZENLENDİ

Genel Müdürlüğümüze bağlı tüm Sosyal Bilimler Liselerinin katılımı ile ilki 2009 yılında gerçekleştirilen “Sosyal Bilimler Liseleri Ulusal Öğrenci Sempozyumu’nun 9’uncusu Ankara Türk Telekom Sosyal Bilimler Lisesi koordinatörlüğünde 17 Mayıs 2017 Çarşamba günü Bakan Yardımcısı Sayın Orhan ERDEM, Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Mehmet BARCA, Müsteşar Yardımcısı Sayın Yusuf BÜYÜK, Ortaöğretim Genel Müdürü Sayın Ercan TÜRK, Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürü Sayın Celil GÜNGÖR ile üst düzey protokolün katılımlarıyla Ankara’da başladı.
IX. SOSYAL BİLİMLER LİSELERİ  ULUSAL ÖĞRENCİ SEMPOZYUMU DÜZENLENDİ

“Darbeden Demokrasiye: 15 Temmuz” ana başlığı ile düzenlenen sempozyuma tüm Sosyal Bilimler Liselerinde öğrenim gören öğrenci, öğretmen ve yöneticiler ile akademisyenler ve konuya ilgi duyan araştırmacılar katılmıştır.

 

Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesinin akademik desteği ile düzenlenen sempozyumda; “Toplum Düzeni ve Darbe, Cumhuriyet Öncesi Türk Tarihinde Yönetim Karşıtı Hareketler, Cumhuriyet Dönemi, 15 Temmuz 2016 Darbe Girişimi ile Demokratik ve Bağımsız Türkiye” alt konu başlıklarında sosyal bilimler liseleri öğrencileri tarafından hazırlanan 76 bildiri sunulmuş ve alanında uzman akademisyenler tarafından konu ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır.

 

17-05-201717-05-201717-05-201717-05-2017

Atatürk Bulvarı No 98 Milli Eğitim Bakanlığı Merkez Bina Kat 5 Kızılay ÇANKAYA ANKARA - Personel İletişim

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.