Ortaöğretim Genel Müdürlüğü 

"Tasarım-Beceri Atölyelerinde Bizim Hikayemiz" adlı Tasarım ve Kısa Video Yarışması Düzenlenecektir.Ortaöğretime bağlı TBA kurulumu tamamlanmış Fen, Sosyal Bilimler ve Anadolu liselerinde (sınavlı ve sınavsız) öğrenim görmekte olan öğrenciler arasında "Tasarım-Beceri Atölyelerinde Bizim Hikâyemiz" adlı tasarım ve kısa video yarışması düzenlenecektir.

 Yarışmanın konusu; "düşün, tasarla, üret ve kullan" dır.

Yarışmaya Ortaöğretim Genel Müdürlüğüne bağlı Tasarım-Beceri Atölyelerinin kurulumu tamamlanmış Fen, Sosyal Bilimler ve Anadolu liselerinde (sınavlı ve sınavsız) öğrenim görmekte olan öğrenciler (ülke genelinde 41 ilimizin 53 okulunda öğrenim gören öğrenciler) katılabilir.

Başvuru tarihleri, yarışma tarihi, yeri ve dereceye girenlerin duyurulması bilgileri şartnamede detaylı olarak belirtilmiştir. 24 Şubat 2020 tarihi itibari ile duyurusu yapılmış olup, 27 Mart 2020 tarihine kadar yarışma videolarının çekilmiş olması ve diğer işlemlerin başlaması gerekmektedir.

 

Yarışma için gerekli şartları içeren şartname dokümanına  ulaşmak için buraya TIKLAYINIZ.

 

 

26-02-2020

Atatürk Bulvarı No 98 Milli Eğitim Bakanlığı Merkez Bina Kat 5 Kızılay ÇANKAYA ANKARA - Personel İletişim

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.