Ortaöğretim Genel Müdürlüğü 

II. ULUSAL BİLİM KAMPI 12 ŞUBAT 2018 TARİHİNDE BAŞLIYOR

II. ULUSAL BİLİM KAMPI 12 ŞUBAT 2018 TARİHİNDE BAŞLIYOR

Genel Müdürlüğümüze bağlı 58 Özel Program ve Proje Uygulayan Eğitim Kurumlarının (Proje Okulları) yönetici, öğretmen ve öğrencilerine yönelik olarak düzenlenen “II. Ulusal Bilim Kampı” İstanbul Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi koordinesinde gerçekleştirilecektir.

Maltepe Üniversitesi, İstanbul Millî Eğitim Müdürlüğü ve Üsküdar Belediyesinin destek verdiği Bilim Kampı’nın ilk bölümü 12-14 Şubat 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olup Proje Okullarının temsilcilerine Endüstri 4.0,  Farmakoloji, Akıllı Şehir Planlaması ile Temiz ve Yenilenebilir Enerji konuları hakkında bilgi verilecek ve atölye çalışmaları yapılacaktır. Bilim Kampı’na her okul bir konu başlığı altında katılacak ve 3 günlük program boyunca çalışmalarını bu konu üzerinde sürdürecektir.

Çalışmanın ilk bölümünün tamamlanmasının ardından Proje Okullarının katılımcılarının hazırlayacağı projeler; Maltepe Üniversitesi öğretim üyelerinden oluşan kurul tarafından incelenecek olup 10-11 Mayıs 2018 tarihlerinde kategorilerinde ilk üç dereceye giren projeler sergilenerek ödülleri de verilecektir.


Valiliklere Gönderilen Yazıya Buradan Ulaşabilirsiniz.

Yarışma Başvuru Formuna Buradan Ulaşabilirsiniz.

Yarışma Şartnamesine Buradan Ulaşabilirsiniz.

Yarışma Afişine Buradan Ulaşabilirsiniz.

Atatürk Bulvarı No 98 Milli Eğitim Bakanlığı Merkez Bina Kat 5 Kızılay ÇANKAYA ANKARA - Personel İletişim

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.