Ortaöğretim Genel Müdürlüğü 

İNGİLİZ DİLİ ÖĞRETİM İLKE VE YÖNTEMLERİ ÇALIŞTAYI AFYONKARAHİSAR İLİNDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ

İNGİLİZ DİLİ ÖĞRETİM İLKE VE YÖNTEMLERİ ÇALIŞTAYI AFYONKARAHİSAR İLİNDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Ortaöğretimde yenilenen öğretim programlarından beklenen faydanın temin edilmesi, güncellenen İngilizce programlarının tanıtılması, ünite ve kazanım uygulamalarında birlikteliğin sağlanması amacıyla Afyonkarahisar ilinde düzenlenen “İngiliz Dili Öğretim İlke ve Yöntemleri Çalıştayı” 02-06 Ekim 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilmiştir.

Genel Müdürlüğümüzce düzenlenen çalıştaya; Bakanlığımız temsilcileri ile Genel Müdürlüğümüze bağlı hazırlık sınıfı bulunan Anadolu liseleri ile sosyal bilimler liselerinde görevli İngilizce öğretmenleri katılmışlardır.

Program çerçevesinde gerçekleştirilen çalışmaların yanı sıra “Yenilenen Öğretim Programları Çerçevesinde İngilizce Ders Programları, Yenilikçi İngilizce Öğretim İlke ve Yöntemleri ile Uyumlu Eğitim Teknolojisinin Etkin Kullanımı, İngilizce Öğretiminde Beceri Ölçmeye Dayalı Ölçme ve Değerlendirme Yöntemleri, Öğrenci İhtiyaçlarına Yönelik Materyal Geliştirme Yöntemleri ile Konuşma Becerilerini Geliştirme Ağırlıklı Genel İngilizce Öğretim Yöntem ve Teknikleri” konularına ilişkin bilgilendirmeler de yapılmıştır.

03-10-201703-10-2017

Atatürk Bulvarı No 98 Milli Eğitim Bakanlığı Merkez Bina Kat 5 Kızılay ÇANKAYA ANKARA - Personel İletişim

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.