Ortaöğretim Genel Müdürlüğü 

İSTANBUL ÇENGELKÖY ŞEHİT OKAN ALTIPARMAK ANADOLU LİSESİNDE BÜTÜNLEŞİK FKB LABORATUVARININ KURULUMU TAMAMLANDI

İSTANBUL ÇENGELKÖY ŞEHİT OKAN ALTIPARMAK ANADOLU LİSESİNDE BÜTÜNLEŞİK FKB LABORATUVARININ KURULUMU TAMAMLANDI

Genel Müdürlüğümüzce 2022-2023 eğitim öğretim yılı Haziran ayı itibariyle uygulanmaya konan "Anadolu Liselerinde Bütünleşik Fizik-Kimya-Biyoloji Uygulama Laboratuvarı Kurulumu Projesi" devam ediyor.  

Genel Müdürlüğümüz ile UNICEF Türkiye Temsilciliği arasında imzalanan Çalışma Planı çerçevesinde Anadolu Liselerinde Bütünleşik FKB Laboratuvarları Kurulumu Projesi kapsamında İstanbul ili Üsküdar ilçesinde bulunan Çengelköy Şehit Okan Altıparmak Anadolu Lisesine bir ziyaret gerçekleştirildi. 

Genel Müdürlüğümüz Daire Başkanı Emine AKINCI, Şube Müdürü Serap ŞAHİN GÜNDOĞDU ve UNICEF Türkiye Temsilcilerinden Özlem GÖKALP tarafından 03-04 Ekim tarihinde gerçekleştirilen ziyarette kurulumu tamamlanan laboratuvar ve yapılan çalışmalar yerinde değerlendirildi.

Okullarımızda kurulan Bütünleşik FKB Laboratuvarları aracılığıyla ilgili alanlarda öğrencilerin elde ettikleri kazanımları ölçmek ve laboratuvarların etkin kullanımını çok yönlü olarak artırmaya yönelik etkin kullanımı hedefleniyor.

Çengelköy Şehit Okan Altıparmak Anadolu Lisesi Okul Müdürü Tarık SALİHOĞLU ve okul idarecileri ile öğretmenlerinin de hazır bulunduğu ziyarette öğrenciler yeni laboratuvarlarını deneyimleme fırsatı buldular.

 06-10-202206-10-2022

Atatürk Bulvarı No 98 Milli Eğitim Bakanlığı Merkez Bina Kat 5 Kızılay ÇANKAYA ANKARA - Personel İletişim

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.