Ortaöğretim Genel Müdürlüğü 

"Matematik Materyal Seti Kullanma Kılavuzu ve Uygulama Örnekleri Hazırlama Çalıştayı" UNICEF İş Birliği ile BaşladıMatematik Seferberliği kapsamında 30 Haziran-3 Temmuz 2022 tarihleri arasında düzenlenecek olan "Matematik Materyal Seti Kullanma Kılavuzu ve Uygulama Örnekleri Hazırlama Çalıştayı" Kızılcahamam'da başladı.

Sayın Bakanımız Mahmut ÖZER'in talimatlarıyla Mayıs 2022'de başlayan Matematik Seferberliğine yönelik çalışmalar Genel Müdürlüğümüzce UNICEF iş birliği ile yürütülüyor. Matematik Materyal Seti Kullanma Kılavuzu ve Uygulama Örnekleri Hazırlama Çalıştayı, Öğretim Materyalleri ve İçerik Geliştirme Daire Başkanı Uygar UMUT'un açış konuşması ile 30 Haziran Perşembe günü başladı. Çalıştay; UNICEF temsilcisi, alan uzmanı akademisyenler, öğretmenler, OGM materyal içerik üretme uzmanları, dil uzmanları ve grafik tasarım uzmanlarının katılımı ile gerçekleştiriliyor.

3 Temmuz Pazar günü tamamlanacak çalıştayda DAYM tarafından üretilen 41 matematik materyaline yönelik hazırlanan kullanma kılavuzu ve uygulama örneklerine son şekilleri verilecek.

30-06-202230-06-202230-06-202230-06-2022

Atatürk Bulvarı No 98 Milli Eğitim Bakanlığı Merkez Bina Kat 5 Kızılay ÇANKAYA ANKARA - Personel İletişim

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.