Ortaöğretim Genel Müdürlüğü 

MATERYAL TANITIMI, KULLANMA VE ETKİLEŞİMLİ KİTAP OLUŞTURMA MODÜLÜ KURSU MERSİN'DE GERÇEKLEŞTİRİLDİ

MATERYAL TANITIMI, KULLANMA VE ETKİLEŞİMLİ KİTAP OLUŞTURMA MODÜLÜ KURSU MERSİN'DE GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Ortaöğretim Genel Müdürlüğü materyal tanıtımı, kullanma ve etkileşimli kitap oluşturma modülüne yönelik olarak düzenlenen kurs; 9-13 Mart 2020 tarihlerinde Öğretim Materyalleri ve İçerik Geliştirme Daire Başkanı Ercan Alpay, komisyon üyeleri ve çok sayıda öğretmenin katılımıyla Mersin Hizmetiçi Eğitim Enstitüsünde gerçekleştirildi.

Sayın Bakanımızın: "Öğrencilerimiz, EBA ile ders ortamını evlerinde görecekler." açıklaması üzerine eğitim-öğretimde ortaya çıkabilecek ihtiyaçları karşılamak amacıyla Ortaöğretim Genel Müdürlüğü, Mersin Hizmetiçi Eğitim Enstitüsünde uzaktan eğitime yönelik telafi programı, soru bankası çalışmaları, TYT ve AYT deneme sınavları ile etkileşimli kitap oluşturma modülü çalışmalarını geçekleştirdi.

Daire Başkanı Ercan Alpay; kurs sürecinde hazırlanan materyaller ile telafi eğitim sürecine ilişkin oluşturulan içeriklerin 23 Mart'tan itibaren EBA, Ortaöğretim Genel Müdürlüğü ve TRT üzerinden öğretmen ve öğrencilerin kullanımına sunulacağını belirtti.

 

13-03-202013-03-2020

Atatürk Bulvarı No 98 Milli Eğitim Bakanlığı Merkez Bina Kat 5 Kızılay ÇANKAYA ANKARA - Personel İletişim

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.