Ortaöğretim Genel Müdürlüğü 

“NASIL BİR OKUL, NASIL BİR ORTAÖĞRETİM?” KİTABI HAZIRLANDI

“NASIL BİR OKUL, NASIL BİR ORTAÖĞRETİM?” KİTABI HAZIRLANDI

Genel Müdürlüğümüzce, Bakanlığımızın yeniden yapılandırılması, eğitim sistemimizin geliştirilmesine yönelik sürdürülen çalışmalar ortaöğretim seviyesinde yapılan yeni düzenlemeler kapsamında kurumsal kapasiteyi geliştirmek, eğitimin kalitesini artırmak, ortaöğretimi öğretmenlerimizin gözünden görmek ve değerlendirmek amacıyla “Nasıl Bir Okul, Nasıl Bir Ortaöğretim?” sorularına cevap teşkil edecek şekilde resmi ve özel ortaöğretim kurumlarında görevli öğretmenlerimiz arasında düzenlenen “Nasıl Bir Okul, Nasıl Bir Ortaöğretim?” konulu deneme yazma yarışmasında il millî eğitim müdürlüklerince yapılan değerlendirme sonucunda birinci olarak seçilen eserlerden oluşan  “Nasıl Bir Okul, Nasıl Bir Ortaöğretim?” kitabı hazırlanmıştır.

Ortaöğretimin iyileştirilmesi ve geliştirilmesi çalışmalarında, eğitim kurumlarımızın niteliğinin artırılmasına kaynaklık oluşturacak, öğretmenlerimizin merceğinden ortaöğretime dair fikir ve önerilerin yer aldığı denemeleri kaleme alan tüm öğretmenlerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

 

Genel Müdürlüğümüzce Hazırlanan "Nasıl Bir Okul, Nasıl Bir Ortaöğretim ?" Kitabı İçin TIKLAYINIZ.

03-08-2018

Atatürk Bulvarı No 98 Milli Eğitim Bakanlığı Merkez Bina Kat 5 Kızılay ÇANKAYA ANKARA - Personel İletişim

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.