Ortaöğretim Genel Müdürlüğü 

“Nasıl Bir Okul? Nasıl Bir Ortaöğretim?” Konulu Deneme Yazma Yarışması

“Nasıl Bir Okul? Nasıl Bir Ortaöğretim?” Konulu Deneme Yazma Yarışması

Ortaöğretim okullarında görevli öğretmenler arasında “ Nasıl Bir Okul? Nasıl Bir Ortaöğretim?” konulu deneme yazma yarışması düzenlenmiştir.

Geleceğin dünyasını şekillendirmeyi hedef edinmiş nesillerin yetişmesine katkı sağlamak vizyonuyla çalışmalarını sürdüren Genel Müdürlüğümüzün hedef ve öncelikleri doğrultusunda; ortaöğretimde sürdürülebilir, öncü ve yenilikçi bir yapıya sahip öğrenme ortamlarının oluşturulması, eğitimin daha nitelikli hâle getirilmesi, kurumsal kapasitenin artırılması, millî ve manevi değerlerle donanmış nitelikli insan gücünün yetiştirilmesi, ülkemizin 2023 vizyonuna erişilmesinde ortaöğretim eğitim ve öğretim planlamalarında ortak akıl ve istişare ile paydaş görüşlerinin değerlendirilmesi amacıyla ortaöğretim okullarında görev yapan öğretmenler arasında “Nasıl Bir Okul? Nasıl Bir Ortaöğretim?” konulu deneme yazma yarışması düzenlenmiştir.   

 

Valiliklere Gönderilen Yazıya Buradan Ulaşabilirsiniz.

Yarışma Takvimine Buradan Ulaşabilirsiniz.

Yarışma Şartnamesine Buradan Ulaşabilirsiniz.

Yarışma Afişine Buradan Ulaşabilirsiniz.

Atatürk Bulvarı No 98 Milli Eğitim Bakanlığı Merkez Bina Kat 5 Kızılay ÇANKAYA ANKARA - Personel İletişim

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.