Ortaöğretim Genel Müdürlüğü 

ODAP FAALİYETLERİ ANKARA'DA GERÇEKLEŞTİRİLEN ÇALIŞTAY İLE DEVAM EDİYOR

ODAP FAALİYETLERİ ANKARA'DA GERÇEKLEŞTİRİLEN ÇALIŞTAY İLE DEVAM EDİYOR

ODAP kapsamında yaratıcı eğitsel faaliyetlerin içeriklerini geliştirmeye ilişkin çalıştay 16-18 Ağustos 2022 tarihleri arasında Ankara'da gerçekleştiriliyor.

Ortaöğretim Genel Müdürlüğü Araştırma, Geliştirme ve Projeler Daire Başkanı Sayın Emine AKINCI'nın açış konuşmasıyla başlayan çalıştaya proje teknik destek ekibi tarafından projenin amacına, kapsamına ve çalıştay özelinde yapılacak çalışmalara dair bilgileri içeren sunumlar ile devam edildi.

Üç gün sürecek olan çalıştayda öğrencilerin okula katılım oranlarını artırmaya yönelik yaratıcı eğitsel faaliyetlerin rolleri tartışılacak, grup çalışmaları yoluyla daha önceki çalıştayda oluşturulan faaliyetlerin değerlendirmesi yapılacak ve örnek yaratıcı eğitsel faaliyetler oluşturulacak.

Ankara'dan ve diğer illerden öncelikli olarak pilot okul öğretmenleri davet edilerek oluşturulmuş 100 katılımcı ile gerçekleştirilen çalıştayda Görsel Sanatlar, Drama, Müzik, STEM ve Beden Eğitimi alanlarında teknik destek ekibinde kıdemli uzman olarak görev alan akademisyenler koordinesinde üç gün boyunca farklı oturumlar ile ilgili çalışmalar yürütülecek.

16-08-202216-08-202216-08-2022

Atatürk Bulvarı No 98 Milli Eğitim Bakanlığı Merkez Bina Kat 5 Kızılay ÇANKAYA ANKARA - Personel İletişim

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.