Ortaöğretim Genel Müdürlüğü 

ODAP FAALİYETLERİ KAPSAMINDA GERÇEKLEŞTİRİLEN ÇALIŞTAY TAMAMLANDI

ODAP FAALİYETLERİ KAPSAMINDA GERÇEKLEŞTİRİLEN ÇALIŞTAY TAMAMLANDI

16 Ağustos Salı günü Ankara'da ODAP kapsamında yaratıcı eğitsel faaliyetlerin içeriklerini geliştirmeye ilişkin başlayan çalıştay, 18 Ağustos Perşembe günü tamamlandı. 

Çalıştayda proje teknik destek ekibi tarafından projenin amacına, kapsamına ve çalıştay özelinde yapılacak çalışmalara dair bilgileri içeren sunumlar yapıldı. 

Öğrencilerin okula katılım oranlarını artırmaya yönelik yaratıcı eğitsel faaliyetlerin rolleri tartışılarak, grup çalışmaları yoluyla daha önceki çalıştayda oluşturulan faaliyetlerin değerlendirmesi yapıldı ve örnek yaratıcı eğitsel faaliyetler oluşturuldu. 

Çalıştay Ankara'dan ve diğer illerden öncelikli olarak pilot okul öğretmenlerinden oluşan 100 katılımcı ile gerçekleştirildi. Görsel Sanatlar, Drama, Müzik, STEM ve Beden Eğitimi alanlarında teknik destek ekibinde kıdemli uzman olarak görev alan akademisyenler koordinesinde çalışmalar yürütüldü. Çalıştayda katılımcılara teşekkür belgesi takdim edildi.

 19-08-202219-08-202219-08-202219-08-2022

 

Atatürk Bulvarı No 98 Milli Eğitim Bakanlığı Merkez Bina Kat 5 Kızılay ÇANKAYA ANKARA - Personel İletişim

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.