Ortaöğretim Genel Müdürlüğü 

OKUL MÜDÜRLERİ EĞİTİM YÖNETİMİ SEMİNERİ ANTALYA’DA GERÇEKLEŞTİRİLDİ

OKUL MÜDÜRLERİ EĞİTİM YÖNETİMİ SEMİNERİ ANTALYA’DA GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Genel Müdürlüğümüzce yapılan çalışmaları değerlendirmek, planlanan çalışmalarla ilgili görüş alışverişinde bulunmak, yenilenen öğretim programlarının tanıtılması, uygulamada birlikteliğin sağlanması, değişen ve güncellenen mevzuat hakkında bilgilendirilmelerin yapılarak mesleki ve kişisel gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla; Antalya ilinde düzenlenen “Okul Müdürleri Eğitim Yönetimi Semineri” 23-27 Ekim 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilmiştir.

Genel Müdürlüğümüzce düzenlenen çalışmaya; Bakanlığımız temsilcileri ile son iki yılda okul müdürü olarak görevlendirilen eğitim yöneticileri katılmışlardır.

Programda; “Öğretim Programlarında Değişim ve Gelecek Perspektifi, Eğitim Sisteminde Değişen Paradigmalar ve Dönüşen Okul, Okul Yönetiminde Paradigma ve Kurum Kültürü, Strateji Geliştirme ve Öğretim Liderliği, Mesleki Etik ve Değerler Eğitimi, Çatışma, Problem Çözme ve Stres Yönetimi, Stratejik Yönetim, Planlama ve Performans Değerlendirme” konularına ilişkin bilgilendirmeler yapılmıştır.

26-10-201726-10-2017

Atatürk Bulvarı No 98 Milli Eğitim Bakanlığı Merkez Bina Kat 5 Kızılay ÇANKAYA ANKARA - Personel İletişim

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.