Ortaöğretim Genel Müdürlüğü 

"OKUL TEMELLİ MESLEKİ GELİŞİM", "MESLEKİ GELİŞİM TOPLULUĞU" VE "ÖĞRETMEN YÖNETİCİ HAREKETLİLİK PROGRAMI" KONULARINDA ÇEVRİM İÇİ TOPLANTI GERÇEKLEŞTİRİLDİİl millî eğitim müdürlüklerinde görevli ortaöğretimden sorumlu il millî eğitim müdür yardımcısı/şube müdürü ve ilçe millî eğitim müdürlüklerinde görevli ortaöğretimden sorumlu şube müdürleriyle çevrim içi toplantı gerçekleştirildi.  

14 Kasım Pazartesi günü il ve ilçe yöneticileriyle gerçekleştirilen çevrim içi toplantıda; "Okul Temelli Mesleki Gelişim", "Mesleki Gelişim Topluluğu" ve "Öğretmen Yönetici Hareketlilik Programı" konuları ele alındı.    

Öğretmen ve yönetici eğitimi kapsamında video çekimlerinin sürdüğü, Aile Okul Projesi, Bilim Olimpiyatları Danışmanlığı ile yetiştirilen formatörlerin illerinde yaptığı çalışmalar ve Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu ( TÜBİTAK) ile Bakanlığımız iş birliği ile gerçekleştirilecek olan "Lise Öğrencileri Ulusal Öğrenci Kongresi ve Poster Sunumu Yarışması"nın takvim ve başvuru koşulları paylaşıldı.

Atatürk Bulvarı No 98 Milli Eğitim Bakanlığı Merkez Bina Kat 5 Kızılay ÇANKAYA ANKARA - Personel İletişim

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.