Ortaöğretim Genel Müdürlüğü 

OKUL YÖNETİCİLERİMİZ VE ÖĞRETMENLERİMİZE YÖNELİK ÇEVRİM İÇİ EĞİTİM: ERGENLİK DÖNEMİNDE DAVRANIŞ BOZUKLUKLARINI TANIMA VE ÖNLEME

OKUL YÖNETİCİLERİMİZ VE ÖĞRETMENLERİMİZE YÖNELİK ÇEVRİM İÇİ EĞİTİM: ERGENLİK DÖNEMİNDE DAVRANIŞ BOZUKLUKLARINI TANIMA VE ÖNLEME

Genel Müdürlüğümüze bağlı liselerde görev yapan yönetici ve öğretmenlerimize yönelik olarak 20 Ekim Cuma günü, 14.30-16.30 saatleri arasında "Ergenlik Döneminde Davranış Bozukluklarını Tanıma ve Önleme" konusunda hizmet içi eğitim semineri gerçekleştirildi. Çevrim içi olarak gerçekleştirilen eğitim seminerine İstanbul Medeniyet Üniversitesi Tıp Fakültesi öğretim üyelerinden Doç. Dr. Vahdet GÖMEZ konuşmacı olarak katıldı.

Çevrim içi eğitimde "Kimliklerimiz", "Ergenlik döneminde kimlik krizi oluşturma", "Davranış bozuklukları ile davranım bozuklukları arasındaki fark", "Öfke patlamaları ile öfke bozuklukları arasındaki fark",  "Karşıt olma karşı gelme bozukluğu", "Toplumdışı (antisosyal) kişilik bozukluğu", "Düşük uyarılmışlık", "Çözüm yolları" gibi birçok konu ele alındı.

Atatürk Bulvarı No 98 Milli Eğitim Bakanlığı Merkez Bina Kat 5 Kızılay ÇANKAYA ANKARA - Personel İletişim

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.